کد خبر:9626
پ
۱۸۹۸۲۸۸۶_۸۴۲

امیدوارم در ریاض نتیجه مناسب را کسب کنیم

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: امیدوار هستیم در ریاض نتیجه مناسب را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم. مدیرعامل باشگاه سپاهان در حاشیه تمرین تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدواریم بازی خوبی از دو تیم الهلال و سپاهان ببینیم و امیدوارم سپاهان فرصت‌های که در بازی خانگی از دست داد و تیم برتر میدان بود، را […]

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: امیدوار هستیم در ریاض نتیجه مناسب را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در حاشیه تمرین تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدواریم بازی خوبی از دو تیم الهلال و سپاهان ببینیم و امیدوارم سپاهان فرصت‌های که در بازی خانگی از دست داد و تیم برتر میدان بود، را در این بازی خوشحال کنیم و صعود کنیم.

منوچهر نیکفر افزود: همه آمادگی کاملی دارند، تلاش کردیم امکانات را فراهم کنیم، بازیکنان انگیزه بالایی دارند تا دل مردم را شاد کنند، هواداران در بازی رفت حضور پیدا کرده و از تیم حمایت کردند، استقبال خوبی از سپاهان شد و امیدواریم بتوانیم با کسب نتیجه خوب، قدردان هواداران باشیم.

او ادامه داد: همچنین سعی می‌کنیم مشکلات ورزشگاه نقش‌جهان برای هواداران را با همکاری مقامات اصفهان حل کنیم.

نیکفر تصریح کرد: سپاهان از نظر بودجه تیم بسیار پایین‌تری از الهلال است، اما از نظر توانایی‌های فنی در زمین چیزی کم نداشت، سپاهان فرصت‌های خوبی ایجاد کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خاطرنشان کرد: میزبانی الهلال تاکنون خوب بوده است، سفیر ایران در عربستان و مقامات عربستان استقبال خوبی کردند؛ الهلال در نامه‌ای تشکر خود از میزبانی سپاهان را اعلام کرد و امیدواریم با دست پر از ریاض برگردیم.

او در مورد جدایی محمد قربانی گفت: اقدامات تیم با مورایس هماهنگ می‌شود، هیچ کسی حق تصمیم‌گیری در مورد مسائل فنی تیم را ندارد و این انتقال با نظر مورایس بوده و امیدواریم گزینه‌های مورد نظر مورایس را برای سپاهان جذب کنیم؛ این انتقال از لحاظ رقم بسیار مناسب بود و برای رضایت‌نامه یک میلیون یورو به سپاهان پرداخت می‌شود.

نیکفر یادآور شد: باشگاه سپاهان حرفه‌ای است و خرید و فروش بازیکن نیز جزیی از این اصول حرفه‌ای است، آفر‌هایی برای بازیکن‌های دیگری داریم، اما اقدام دیگری تا پایان فصل نخواهیم داشت؛ هر تصمیمی برای تیم فوتبال با نظر سرمربی خواهد بود.

مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پایان گفت: اظهارنظر‌هایی زیادی در فضای مجازی وجود دارد، اما اظهارنظر سرمربی تیم به عنوان متخصص خبره واجب‌الامر است، با احترام به هواداران، نظر سرمربی مهم است، اگر بازیکنی روز بدی داشت، بازهم از وی حمایت کنند، هر بازیکن ممکن است روز خوب یا بد داشته باشد، همه بازیکنان با تمام وجود برای تیم تلاش می‌کنند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید