کد خبر:16398
پ

افتتاح مجتمع ورزشی شهید زرین و بیمارستان ۴۲ تخته در ورزنه

با حضور وزیر کشور مجتمع ورزشی «شهید زرین» و بیمارستان ۴۲ تخته شهید حاج قاسم سلیمانی در ورزنه افتتاح شد. این مجتمع ورزشی به نام شهید عبدالرسول زرین، تیرانداز زبردست دفاع مقدس که به ارتش تک نفره معروف بود نامگذاری شده است. مجتمع ورزشی شهید زرین با اعتبار ده میلیارد تومانی پس از ۱۴ سال […]

با حضور وزیر کشور مجتمع ورزشی «شهید زرین» و بیمارستان ۴۲ تخته شهید حاج قاسم سلیمانی در ورزنه افتتاح شد.

این مجتمع ورزشی به نام شهید عبدالرسول زرین، تیرانداز زبردست دفاع مقدس که به ارتش تک نفره معروف بود نامگذاری شده است.

مجتمع ورزشی شهید زرین با اعتبار ده میلیارد تومانی پس از ۱۴ سال راه اندازی شد و ۱۲٠٠ مترمربع زیربنا دارد و تکمیل آن جزو طرح‌های سفر رئیس جمهور شهید بود.

این مجتمع شامل سالن چند منظوره ورزشی نوسازی مدارس، در مدت ده سال با هزار دویست متر زیربنا در زمینی به مساحت دو هزار و پانصد متر مربع ساخته شده است.

همچنین کلنگ مجتمع ورزشی کانون شهید مطهری سال ۱۳۸۹ در شهرستان ورزنه به زمین زده شد، اما پس از ۱۰ سال توقف، این طرح در دولت سیزدهم تکمیل شد.

همچنین در سفر وزیر کشور بیمارستان ۴۲ تخته شهید حاج قاسم سلیمانی ورزنه افتتاح شد.

این بیمارستان شامل بخش‌های اورژانس، زایشگاه، جراحی، اطفال، آزمایشگاه، دیالیز و رادیولوژی با فعالیت ۱۲۰ پزشک و پیراپزشک به مدت ۱۰ سال با هزینه ۱۷۰ میلیارد تومان ساخته و با چهل میلیارد تومان تجهیز شده است.

وزیر کشور به‌منظور افتتاح برخی از طرح‌های عمرانی و بازدید از روند پیشرفت طرح‌های کلان زیرساختی استان به اصفهان سفر کرده است.

افتتاح سه طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان‌های ورزنه و هرند، بازدید از طرح انتقال آب دریای عمان به اصفهان و بررسی پیشرفت طرح تأمین آب اصفهان از منابع جنوب استان، راه‌اندازی و افتتاح مجدد کارخانه کاشی اصفهان از جمله برنامه‌های احمدی وحیدی، وزیر کشور در اصفهان است.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان برنامه دیگر وزیر کشور در اصفهان خواهد بود.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید