کد خبر:4636
پ
۱۳۹۸۰۵۲۴۰۰۰۰۱۴_Test_PhotoN

افتتاح فاز اول تصفیه‌خانه آب خوانسار در تابستان ۱۴۰۳

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: ظرفیت کل تصفیه‌خانه آب خوانسار ۲۰۰ لیتر در ثانیه است که پیش‌بینی می‌شود با تکمیل فاز اول آن در تابستان سال آینده ۱۰۰ لیتر در ثانیه وارد مدار بهره‌برداری قرار گیرد. حسین اکبریان، مدیرعامل آبفای استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به برگزاری جلسه‌ای که […]

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: ظرفیت کل تصفیه‌خانه آب خوانسار ۲۰۰ لیتر در ثانیه است که پیش‌بینی می‌شود با تکمیل فاز اول آن در تابستان سال آینده ۱۰۰ لیتر در ثانیه وارد مدار بهره‌برداری قرار گیرد.

حسین اکبریان، مدیرعامل آبفای استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به برگزاری جلسه‌ای که با حضور پیمانکار و مشاور طرح تصفیه‌خانه آب خوانسار به منظور پیگیری روند اجرایی و رفع موانع احتمالی این پروژه تشکیل شده بود، اظهار داشت: تسریع در روند خدمت‌رسانی به مردم با ایجاد زیرساخت‌های ضروری، یکی از وظایف اصلی این شرکت به شمار می‌رود که موجب امید آفرینی در جامعه می‌شود و برای رسیدن به این هدف اکیپ عملیاتی در این پروژه تا سه برابر افزایش می‌یابد.

وی افزود: به دلیل در پیش بودن فصل سرما پیمانکار تا پایان آذر ماه در صورت مساعد بودن وضعیت آب و هوا مجوز کار در شب را خواهد داشت و تمهیداتی اندیشیده شده که در زمان بارندگی نیز کارگاه تعطیل نشود این درحالیست که پیمانکار با هدف تسریع در روند اجرای پروژه متعهد به افزایش اکیپ‌های اجرایی ادوات و ماشن آلات حفاری شد.

اکبریان با اشاره به پیگیری اعتبارات و تزریق منابع مالی گفت: جلسات هفتگی در محل اجرای پروژه به منظور بررسی و رصد سرعت اجرای پروژه باید به صورت مستمر برگزار شود.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان با بیان اینکه این پروژه با مبلغ اولیه پیمان بالغ بر ۱۶۷ میلیارد تومان در حال اجرا است، بیان کرد: ظرفیت کل تصفیه‌خانه ۲۰۰ لیتر در ثانیه است که پیش‌بینی می‌شود با تکمیل فاز اول آن در تابستان سال آینده ۱۰۰ لیتر در ثانیه وارد مدار بهره‌برداری قرار گیرد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر فاز اضطراری این پروژه با ظرفیت ۸۰ لیتر در ثانیه در حال بهره‌برداری است و با افتتاح کامل پروژه، ۳۲ هزار نفر از جمعیت منطقه تحت پوشش این تصفیه‌خانه قرار می‌گیرند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید