کد خبر:9137
پ
۱۲۲۴۵۰۴۸_۳۰۳

اعلام زمان بلیت‌فروشی دیدار سپاهان و الهلال

باشگاه سپاهان در خصوص بلیت‌فروشی دیدار تیم فوتبال این باشگاه با الهلال عربستان اطلاعیه‌ای صادر کرد.  در پی صدور مجوز فروش بلیت دیدار سپاهان ایران و الهلال عربستان، به اطلاع می‌رساند سامانه فروش بلیت از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ در دسترس قرار خواهدگرفت. از هواداران عزیز تقاضا می‌گردد بلیت مسابقه […]

باشگاه سپاهان در خصوص بلیت‌فروشی دیدار تیم فوتبال این باشگاه با الهلال عربستان اطلاعیه‌ای صادر کرد.
 در پی صدور مجوز فروش بلیت دیدار سپاهان ایران و الهلال عربستان، به اطلاع می‌رساند سامانه فروش بلیت از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ در دسترس قرار خواهدگرفت.

از هواداران عزیز تقاضا می‌گردد بلیت مسابقه را صرفا از سامانه معرفی شده دریافت کرده و به هیچ عنوان بدون دریافت بلیت به ورزشگاه مراجعه نکنند، از ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد. بار دیگر تاکید می شود، به دلیل دستورات مکرر مسئولین آسیایی برگزاری مسابقه، ورود تماشاگران به ورزشگاه فقط با ارائه بلیت امکان پذیر است و افرادی که بلیت ندارند به سمت ورزشگاه حرکت ننمایند. در غیر این صورت، باشگاه با جرائم و محدودیت های انضباطی مواجه خواهد شد.

هواداران دارنده باساکارت می‌توانند بلیت مسابقه را با ۵۰ درصد تخفیف از سامانه دریافت نمایند.

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و الهلال عربستان در چارچوب مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ماه در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار خواهد شد.

منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید