کد خبر:2188
پ
۴۱۲۲۴۰۵
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبرداد؛

اعطای زمین به ۶۳۱ متقاضی مسکن در اصفهان همزمان با هفته دولت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از اعطای زمین به ۶۳۱ نفر بویژه مشمولان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در ۱۳ شهر استان همزمان با هفته دولت خبرداد.  علیرضا قاری‌قرآن با اشاره به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ده‌ها پروژه این اداره‌کل همزمان با هفته دولت، اظهار داشت: تخصیص زمین به ۶۳۱ نفر […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از اعطای زمین به ۶۳۱ نفر بویژه مشمولان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در ۱۳ شهر استان همزمان با هفته دولت خبرداد.

 علیرضا قاری‌قرآن با اشاره به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ده‌ها پروژه این اداره‌کل همزمان با هفته دولت، اظهار داشت: تخصیص زمین به ۶۳۱ نفر در ۱۳ شهر استان اصفهان به ویژه واجدین شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، از جمله این موارد است.

وی افتتاح ۳۹۰ واحد باقیمانده پروژه مسکن مهر آران و بیدگل، ۷۵۶ واحد مسکونی پروژه‌های بازآفرینی شهری و خود مالکان در ۱۰ شهر استان و همچنین چهار هزار واحد مسکونی روستایی در ۲۸ شهر را از دیگر طرح‌ها و پروژه‌های حوزه مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان برشمرد که در هفته دولت افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ادامه داد: در حوزه راهسازی نیز پروژه ملی بزرگراه کاشان-مشهد اردهال به طول ۱۰ کیلومتر با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال، تقاطع غیر همسطح ورودی مسکن مهر نائین شامل چهار کیلومتر راهسازی و چهار دستگاه تقاطع غیر همسطح با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریال و باند دوم اصفهان- اردستان و کمربندی کمشچه به طول دو کیلومتر با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال، قابل افتتاح و بهره‌برداری در هفته دولت است.

وی گفت: همچنین عملیات اجرایی احداث باند دوم سه راهی مهردشت – حسین آباد به طول پنج کیلومتر با ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار و پل راه آهن اصفهان – اردستان شامل یک دستگاه تقاطع غیر همسطح ۱۵ متری با ۷۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز می‌شود.

قاری‌قرآن افزود: در هفته دولت سال‌جاری، عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح زیرگذر بوئین میاندشت شامل چهار کیلومتر راهسازی و چهار دهانه ۱۵ متری با ۷۸۰ میلیارد ریال اعتبار و همچنین تقاطع غیر همسطح سه راهی پلیس راه – علویجه با چهار کیلومتر راهسازی و چهار دستگاه تقاطع غیر همسطح با اعتبار ۴۷۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید