کد خبر:2518
پ
۱۸۲۱۶۳۹۳_۵۸۵

اضافه شدن۱۵۰ دستگاه اتوبوس تا مهر ۱۴۰۲ به ظرفیت ناوگان حمل‌ونقل اصفهان

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ۱۵۰ اتوبوس تا مهر ۱۴۰۲ به ظرفیت ناوگان حمل‌ونقلی اصفهان اضافه می‌شود.   رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در مهر ماه سال جاری مقرر شده  ۱۵۰ دستگاه اتوبوس به ظرفیت فعلی ناوگان اضافه شود که با این اقدام مجموع اتوبوس‌هایی که در اختیار شهروندان در سطح شهر قرار […]

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ۱۵۰ اتوبوس تا مهر ۱۴۰۲ به ظرفیت ناوگان حمل‌ونقلی اصفهان اضافه می‌شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در مهر ماه سال جاری مقرر شده  ۱۵۰ دستگاه اتوبوس به ظرفیت فعلی ناوگان اضافه شود که با این اقدام مجموع اتوبوس‌هایی که در اختیار شهروندان در سطح شهر قرار می‌گیرد، بیش از ۹۰۰ اتوبوس خواهد شد.

محمد نورصالحی  افزود: این تعداد امکان دارد به ۹۷۰ دستگاه نیز افزایش پیدا کند، اما به طور قطع تعداد ۹۰۰ دستگاه اتوبوس با آغاز ماه مهر در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

او گفت: علاوه بر کمبود اتوبوس، یکی از مشکلات حال حاضر ناوگان اتوبوسرانی تمام شهر‌های کشور از جمله اصفهان، موضوع کمبود راننده است.

نورصالحی افزود:ابتدای مهر ماه امسال نیاز شهر به بیش از ۶ هزار سرویس مدرسه است که برای این تعداد، شرکت‌ها اعلام آمادگی کردند و خودرو‌ها شناسایی شده است، همچنین پیش‌بینی می‌شود، در صورت نیاز این تعداد به ۸ هزار عدد افزایش پیدا کند.

او با اشاره به جمع‌بندی کمیسیون ماده ۱۸ در مورد هزینه تردد و سرویس دانش آموزان گفت: شورا توافقی که در کمیته ماده ۱۸ توسط فرماندار، نماینده اداره آموزش و پرورش و نماینده انجمن اولیا و مربیان صورت گرفته بود را تأیید کرد.

 

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید