کد خبر:16452
پ

اصفهان برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: هماهنگی همه‌جانبه با فرمانداران استان اصفهان مورد تأکید است و این استان برای رأی‌گیری و انتخابات آمادگی کامل دارد. محمدرضا جان‌نثاری در حاشیه جلسه مشترک ستاد انتخابات استان اصفهان و کارگروه‌های اجرای انتخابات شهرستان‌ها، گفت: این نشست به صورت ویدیوکنفرانس و با حضور فرمانداران و اعضای اجرای انتخابات در […]

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: هماهنگی همه‌جانبه با فرمانداران استان اصفهان مورد تأکید است و این استان برای رأی‌گیری و انتخابات آمادگی کامل دارد.

محمدرضا جان‌نثاری در حاشیه جلسه مشترک ستاد انتخابات استان اصفهان و کارگروه‌های اجرای انتخابات شهرستان‌ها، گفت: این نشست به صورت ویدیوکنفرانس و با حضور فرمانداران و اعضای اجرای انتخابات در شهرستان‌ها برگزار شد.

وی با اشاره به بررسی آخرین هماهنگی‌های استان اصفهان در راستای اجرای انتخابات، ادامه داد: جمعه پانزدهم تیرماه مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و باید هماهنگی‌های نهایی در راستای برگزاری انتخابات در استان انجام شود.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان عنوان کرد: هماهنگی همه‌جانبه با فرمانداران استان اصفهان مورد تأکید است و خوشبختانه استان اصفهان برای رأی‌گیری و انتخابات آمادگی کامل دارد.

وی با قدردانی از مساعدت و همراهی مردم در حضور و برگزاری انتخابات، ادامه داد: فردا چهاردهم تیرماه رأس ساعت ۸ صبح پایان زمان تبلیغات انتخابات است.

جان‌نثاری گفت: تمام ستادها و هواداران کاندیداهای انتخابات از رأس ساعت ۸ صبح فردا در فضای حقیقی و مجازی از هرگونه فعالیت‌های تبلیغی خودداری کنند.

وی با اشاره به آغاز زمان رأی‌گیری از ساعت ۸ صبح جمعه پانزدهم تیرماه، افزود: در مرحله اول مدت زمان رأی‌گیری ۱۰ ساعت و در صورت لزوم ساعت‌ رأی‌گیری تمدید خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان افزود: از این رو درخواست می‌کنیم مردم شریف استان تلاش کنند در ساعات اولیه صبح به شعب اخذ رأی که همانند مرحله اول انتخابات است و تعداد و نشانی شعب تغییر نکرده است مراجعه کنند و رأی خود را به صندوق بیندازند.

وی بیان کرد: مردم آزادانه می‌توانند به هر شعبه‌ای که در دسترس دارند مراجعه کنند و در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند.

جان‌نثاری با اشاره به اینکه شناسنامه‌ یا کارت ملی هوشمند برای شرکت در انتخابات ضروری است، تصریح کرد: در مرحله اول انتخابات تعدادی از مردم کارت ملی قدیمی را با خود به همراه داشتند که این کارت‌ها از سال ۱۳۹۷ فاقد اعتبار است لذا از شرکت در انتخابات منع شدند.

وی ادامه داد: برای اینکه در این مرحله با مشکل مواجه نشویم مردم ما به خاطر داشته باشند در صورتی که کارت ملی قدیمی دارند با شناسنامه برای رأی‌گیری حضور یابند و اگر شناسنامه ندارند و کارت ملی آنها قدیمی است تا روز پنجشنبه چهاردهم تیرماه به ادارات ثبت احوال در سراسر استان مراجعه و شناسنامه المثنی دریافت کنند.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید