کد خبر:4283
پ
۱۸۶۹۸۶۵

اصفهانی‌ها پرونده شهرسازی خود را از طریق «اصنو» مشاهده کنند

قائم‌مقام مدیریت شهرسازی الکترونیک معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اقدامات و زیرساخت‌های فراهم شده در سامانه اصنو، مشاهده پرونده شهرسازی است، گفت: با این خدمت شهروند می‌تواند به‌طور کلی مدارک اسکن شده در آرشیو پرونده شهرسازی خود را مشاهده و از آن استفاده کند. عباس افرادی با اشاره […]

قائم‌مقام مدیریت شهرسازی الکترونیک معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اقدامات و زیرساخت‌های فراهم شده در سامانه اصنو، مشاهده پرونده شهرسازی است، گفت: با این خدمت شهروند می‌تواند به‌طور کلی مدارک اسکن شده در آرشیو پرونده شهرسازی خود را مشاهده و از آن استفاده کند.

عباس افرادی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات مهم انجام شده در شهرداری اصفهان مقوله «حذف گردش فیزیکی پرونده‌ها» است، اظهار کرد: این موضوع در ۱۰ منطقه انجام شده است و بیست‌وسوم مهرماه سال جاری، منطقه چهار این کلان‌شهر به عنوان یازدهمین منطقه به این لیست اضافه شد.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اقدامات و زیرساخت‌های فراهم شده در سامانه اصنو، مشاهده پرونده شهرسازی است، افزود: این خدمت زمانی برای شهروند فراهم می‌شود که احراز هویت درخواست ثبت شده در سامانه اصنو توسط کارشناس بازدید شود و مورد تأیید قرار گیرد.

قائم‌مقام مدیریت شهرسازی الکترونیک معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان تصریح کرد: در این صورت شهروند می‌تواند به‌طور کلی مدارک اسکن شده در آرشیو پرونده شهرسازی را مشاهده و از آن استفاده کند.

وی ادامه داد: این موضوع و راهنمای انجام آن در فایل راهنما در کارتابل شهروند به خوبی تبیین شده و این خدمت گام مؤثری در کاهش مراجعات شهروندان به مناطق پانزده‌گانه است که می‌تواند به تکمیل فرایند حذف گردش فیزیکی پرونده‌ها کمک بسیاری کند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید