کد خبر:5695
پ
۱۴۰۲۰۹۰۵۰۰۰۲۲۹_Test_PhotoN

استاندار اصفهان: خط بسیج تا لبنان، عراق، یمن و غزه ادامه‌ دارد

استاندار اصفهان گفت: ادامه خط بسیج را می‌توان در لبنان، عراق و یمن و امروز در غزه و فلسطین مشاهده کرد و فردایی نویدبخش برای همه آزادی‌خواهان انتظار داشت.  سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، روز یک‌شنبه در صبحگاه مشترک بسیج ادارات استان اصفهان که در استانداری این استان برگزار شد، با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه […]

استاندار اصفهان گفت: ادامه خط بسیج را می‌توان در لبنان، عراق و یمن و امروز در غزه و فلسطین مشاهده کرد و فردایی نویدبخش برای همه آزادی‌خواهان انتظار داشت.

 سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، روز یک‌شنبه در صبحگاه مشترک بسیج ادارات استان اصفهان که در استانداری این استان برگزار شد، با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: بسیجیان نگاهی عمیق به جهان و جهانیان دارند و در برابر مؤمنان فروتن و در برابر کافران سرسخت و قدرتمند هستند.

وی افزود: بسیج یعنی پاک‌ترین انسان‌ها، یعنی فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور که در راه اهداف عالی اسلام، تشیّع، نظام و ملت از هیچ اقدامی فروگذار نیستند.

مرتضوی خاطرنشان کرد: بسیج تفسیر عشق حضور و آمادگی در همان نقطه‌ای است که اسلام و ولایت به آن نیازمند است.

استاندار اصفهان عنوان کرد: میان بسیج و ولایت الهی و مودت عترت پیوندی ناگسستنی و همیشگی است که از اصحاب رسول الله(ص) آغاز و در عاشورا رنگ خون و فداکاری می‌یابد و در دوره جدید با انقلاب امام خمینی(ره) آمیخته می‌شود و جهانیان را مبهوت قدرت بی‌بدیل و عارفانه خود می‌گرداند و به یاوران صاحب‌الزمان(عج) ختم خواهد شد.

وی افزود: به فرموده حضرت امام(ره) بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند.

مرتضوی خاطرنشان کرد: بسیج میقات پابرهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشانی در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند.

استاندار اصفهان بیان کرد: با آنکه بسیج مردمی با شروع انقلاب آغاز شد ولی دوران دفاع مقدس معجزه‌ای عظیم از حضور مؤمنانه، مقاومت و تلاش بسیج در صحنه‌های دفاع مقدس بود.

 

 

وی یادآور شد: استمرار این اعجاز را می‌توان در لبنان، عراق و یمن و امروز در غزه و فلسطین مشاهده کرد و فردایی نویدبخش برای همه آزادی‌خواهان انتظار داشت.

مرتضوی خاطرنشان کرد: بسیج یعنی ژرف نگری که به فرموده مقام معظم رهبری «آنچه که برای همه بسیجیان عزیز باید به عنوان شاخص مطرح باشد عبارت است از سه عنصر بصیرت، اخلاص، عمل به هنگام و به اندازه.»

استاندار اصفهان اظهار کرد: امروز در کنار مزار شهید گمنام وطن اقرار می‌کنیم که تا بسیج هست اسلام و نظام اسلامی خواهد ماند و تا بسیج زنده است تهدید دشمنان علیه جمهوری اسلامی اثری نخواهد داشت.

وی عنوان کرد: تعهد می‌دهیم نگاهدار تمام ارزش‌هایی باشیم که این شهیدان تمام هستی‌شان را فدای آن ساختند.

در ابتدای این آیین از یادمان شهید گمنام در استانداری اصفهان رونمایی شد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید