کد خبر:5374
پ
۱۴۰۲۰۸۲۵۰۰۰۱۵۰_Test_PhotoN

استاندار اصفهان: احداث بیمارستان ایثارگران، با هدف خدمت‌رسانی به مناطق کمتر توسعه یافته است

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه به لحاظ سرانه‌های بهداشت و درمان علیرغم نگاه برخورداری که به اصفهان می‌شود شرایط خوبی در استان نداریم گفت: احداث بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی ایثارگران در منطقه ۱۴ در راستای توجه به مناطق کم برخوردار اصفهان است.  سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، در آیین کلنگ زنی بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی ایثارگران اصفهان […]

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه به لحاظ سرانه‌های بهداشت و درمان علیرغم نگاه برخورداری که به اصفهان می‌شود شرایط خوبی در استان نداریم گفت: احداث بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی ایثارگران در منطقه ۱۴ در راستای توجه به مناطق کم برخوردار اصفهان است.

 سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، در آیین کلنگ زنی بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی ایثارگران اصفهان ضمن گرامیداشت یاد شهیدان عملیات محرم و بزرگداشت روز حماسه و ایثار اصفهان، گفت: در عملیات محرم مردم  استان اصفهان بالغ بر یکهزار و ۱۰۰ شهید را تقدیم ایران اسلامی کردند.

وی ادامه داد: به این مناسبت که در یک مرحله از تشییع این شهیدان والامقام ۳۷۰ شهید در یک روز در شهر اصفهان تشییع شدند، ۲۵ آبان ماه به نام روز حماسه و ایثار اصفهان نامگذاری شد‌.

استاندار اصفهان بیان کرد: امروز نیز گردهم آمدیم تا بسته جدیدی از خدمت دولت سیزدهم به مردم استان اصفهان با جهت‌گیری به سمت خانواده شهدا و ایثارگران را ارائه کنیم.

مرتضوی تصریح کرد: به لحاظ سرانه‌های بهداشت و درمان علیرغم نگاه برخورداری که در برخی محافل به اصفهان می‌شود شرایط خوبی در استان نداریم رویکرد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مجموعه سپاه نیز در همین راستا است تا کمی اوضاع در اصفهان بهبود ببخشیده شود‌.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: رویکرد دولت سیزدهم، جهت‌گیری به سمت مناطق کم برخوردار است در شهر اصفهان علی‌رغم اینکه در هسته‌های مرکزی و جنوبی شهر شرایط مناسب‌تری را داریم در برخی از مناطق با همه ظرفیت‌های معنوی، فرهنگی، خانواده‌های اصیل و مؤمن آنگونه که شایسته است خدمت رسانی نشده است.

وی بیان کرد: در این طرح نیز تلاش شد با همین نگاه، منطقه ۱۴(زینبیه) برای ساخت بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی ایثارگران انتخاب شود این بیمارستان می‌تواند پیشرانی برای تعریف پروژه‌های سرمایه‌گذاری دیگر در این منطقه باشد.

این آیین با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید