کد خبر:16392
پ

از فیلم انتقال لوله های عظیم الجثه به کنار پل خواجو تا نمایشگاه آب رسانی

ماجرای انتقال لوله‌های آب بسیار بزرگ و عظیم الجثه گذاشته شده در کنار پل خواجو مربوط به نمایشگاه پروژه‌های بزرگ آب‌رسانی به اصفهان است.  صبح امروز ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن انتقال تعدادی لوله آب عظیم‌الجثه کنار پل خواجو را نشان می داد که آن را به اقدام اعتراض آمیز کشاورزان […]

ماجرای انتقال لوله‌های آب بسیار بزرگ و عظیم الجثه گذاشته شده در کنار پل خواجو مربوط به نمایشگاه پروژه‌های بزرگ آب‌رسانی به اصفهان است.
 صبح امروز ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن انتقال تعدادی لوله آب عظیم‌الجثه کنار پل خواجو را نشان می داد که آن را به اقدام اعتراض آمیز کشاورزان به پروژه های انتقال آب و خشکی زاینده رود نسبت می دادند.

اما در ادامه پیگیری های یکی از خبرگزاری مشخص کرد این لوله‌ها مربوط به نمایشگاه اطلاع‌رسانی پروژه‌های بزرگ آب‌رسانی به اصفهان بوده است که با عنوان «۳ سال در مقابل ۳۰ سال!» مطرح شده است.

این نمایشگاه با موضوعات ابرپروژه انتقال آب از دریا تا فلات مرکزی، احیای زاینده‌رود از منابع استانی و احیای پروژه‌های خاک‌خورده و به‌ظاهر ناممکن، هر شب از ساعت ۲۰ در پل خواجو-، ضلع جنوبی (سمت نگارستان) برگزار می‌شود.

منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید