کد خبر:8071
پ
۱۴۰۲۰۶۰۱۰۰۰۳۳۹_Test_PhotoN

ارتقای شاخص‌های بهداشتی مددجویان کمیته امداد اصفهان

قائم مقام کمیته امدادامام خمینی(ره) استان اصفهان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی را از مولفه‌های موثر در حفظ سلامت خانوارهای تحت حمایت عنوان کرد. نبی الله اله دادی، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با بیان اینکه ارتقای شاخص‌های بهداشتی نیازمندان از دغدغه‌های اساسی این نهاد است، اظهار داشت: امسال بیش از  ۲ […]

قائم مقام کمیته امدادامام خمینی(ره) استان اصفهان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی را از مولفه‌های موثر در حفظ سلامت خانوارهای تحت حمایت عنوان کرد.

نبی الله اله دادی، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با بیان اینکه ارتقای شاخص‌های بهداشتی نیازمندان از دغدغه‌های اساسی این نهاد است، اظهار داشت: امسال بیش از  ۲ میلیاد و ۶۴۰ میلیون تومان به منظور ارائه خدمات برای ارتقای شاخص‌های بهداشتی، رسیدگی به وضعیت بهداشت، درمان و پیشگیری از بیماری های نیازمندان تصویب شده است.

وی با اشاره به اینکه در زمینه خدمات بهداشتی و درمانی مددجویان برنامه های متنوعی ارائه می شود، ادامه داد: کمک به رفع سوء تغذیه مادران باردار و شیرده یکی دیگر از برنامه‌های حمایتی است که امسال برای این منظور به حساب سرپرستان خانوار، هزار و ۹۹۶ مادر باردار و شیرده نیازمند، تا پایان آذرماه بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان واریز شده است.

اله دادی با تاکید بر پیشگیری از عوارض و کنترل درمان دیابت و فشار خون در مددجویان با هدف ارتقای شاخص های بهداشتی، افزود: در طول سال مددجویانِ در معرضِ خطر شناسایی و سپس آموزش نحوه خودمراقبتی به آنها ارائه می شود.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان، کمک به ارتقای شاخص های بهداشتی را از مولفه‌های موثر در حفظ سلامت خانوارهای تحت حمایت عنوان کرد و گفت: به این منظور دوره های بهداشت دهان و دندان، بهداشت روان، سبک زندگی سالم و کنترل بیماری های غیرواگیر، پیشگیری از ابتلا به سرطان ها، تغذیه و بهداشت مواد غذایی، پیشگیری از اعتیاد در جوانان و نوجوانان، بهداشت و سلامت در سالمندی و بهداشت محیط، در طول سال برای مددجویان تحت حمایت برگزار می شود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید