کد خبر:7814
پ
۱۴۰۲۱۰۲۸۰۰۰۱۱۹_Test_PhotoN

اجرای ۲۵ پروژه استانی و ملی غیرابلاغی در سمپاد اصفهان

رئیس استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در سال جاری ۲۵ پروژه استانی و ملی غیر ابلاغی را با محوریت مجموعه سمپاد اصفهان اجرایی کردیم که طی آن ۲۵ هزار دانش‌آموز را پوشش داده‌ایم. احسان صنعتکار، رئیس استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان […]

رئیس استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در سال جاری ۲۵ پروژه استانی و ملی غیر ابلاغی را با محوریت مجموعه سمپاد اصفهان اجرایی کردیم که طی آن ۲۵ هزار دانش‌آموز را پوشش داده‌ایم.

احسان صنعتکار، رئیس استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار داشت: در سال جاری ۲۵ پروژه استانی و ملی غیر ابلاغی را با محوریت مجموعه سمپاد اصفهان اجرایی کردیم که طی آن ۲۵ هزار دانش‌آموز را پوشش داده‌ایم و امروز می‌توان گفت مجموعه آموزش و پرورش استان الگویی برای سراسر کشور است.

صنعتکار افزود: مهم‌ترین هدفی که در پس برگزاری این رویدادها دنبال می‌کنیم این است که دانش‌آموز در مدرسه و سیستم آموزشی حال خوبی داشته باشد و تمامی برنامه‌های اجرایی از این‌جهت است که هویت دانش‌آموز امروز پررنگ‌تر شود و تعلق خاطر او به محیط زندگی و پیرامونی افزایش یابد.

رئیس استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان بیان داشت: در سمپاد سه‌گام مهم مخاطب‌شناسی، توانمندسازی و اثرگذاری را در نظر گرفتیم چراکه تلاش می‌کنیم به شعار اصلی خود در مدارس سمپاد تحت عنوان تربیت افرادی تأثیرگذار در آموزش و پرورش و جامعه، عمل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مدرسه عینی‌ترین جلوه حاکمیت برای دانش‌آموز است و اگر بتوانیم برای دانش‌آموز حال خوبی در دوران تحصیل ایجاد کنیم، موفق شده‌ایم او را به‌عنوان فردی تأثیرگذار جهت برطرف‌کردن نیازهای کشور تربیت‌کرده‌ایم.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید