کد خبر:4193
پ
۱۹۲۹۱۲۹

اجرای طرح جمع‌آوری موتورسیکلت‌های متخلف در جاده سلامت ناژوان

مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: با توجه به نارضایتی شهروندان از وجود موتورسیکلت‌ها در جاده سلامت ناژوان، از این پس در بعضی روزهای هفته، طرح جمع‌آوری موتوسیکلت‌های متخلف از سطح این جاده اجرا می‌شود. مهدی قائلی با اشاره به حجم نارضایتی شهروندان از تردد موتورسیکلت‌سواران در جاده سلامت ناژوان اظهار کرد: از این پس در […]

مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: با توجه به نارضایتی شهروندان از وجود موتورسیکلت‌ها در جاده سلامت ناژوان، از این پس در بعضی روزهای هفته، طرح جمع‌آوری موتوسیکلت‌های متخلف از سطح این جاده اجرا می‌شود.

مهدی قائلی با اشاره به حجم نارضایتی شهروندان از تردد موتورسیکلت‌سواران در جاده سلامت ناژوان اظهار کرد: از این پس در بعضی روزهای هفته که تاکید بر روزهای پایانی و تعطیلات هفته است، طرح جمع‌آوری موتوسیکلت‌های متخلف از سطح این جاده، طی هماهنگی و همکاری نیروهای پیشگیری و رفع تخلفات شهری مدیریت ناژوان و یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان اجرا می‌شود.

 

اجرای طرح جمع‌آوری موتورسیکلت‌های متخلف در جاده سلامت ناژوان

 

وی افزود: این طرح با توجه به رعایت‌نکردن حقوق شهروندی در جاده سلامت توسط برخی موتورسیکلت‌سواران که با تردد در این مسیرها علاوه بر تعرض به حقوق شهروندان، ایجاد ناامنی و نارضایتی در مسیر برای تردد ورزشکاران و سایر شهروندان به‌ویژه کودکان و دوچرخه‌سواران می‌کند، در بعضی موارد منجر به بروز حادثه برای شهروندان می‌شود، طی همکاری به عمل آمده با اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری و فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در راستای ایجاد امنیت تردد شهروندان و ورزشکاران اجرا می‌شود.

مدیر ناژوان شهرداری اصفهان تصریح کرد: امیدوارم با رعایت حقوق شهروندی و تردد نکردن موتورسیکلت‌سواران در مسیر جاده‌های سلامت، آسودگی خاطر لازم برای شهروندان حاصل شود.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید