کد خبر:5311
پ
۱۹۴۲۴۷۵
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان:

ابلاغ تفکیکی کوره نگین نقش‌جهان اطشاران پس از سال‌ها انجام شد

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از ابلاغ طرح تفکیکی کوره نگین نقش‌جهان در ورودی محله اطشاران در مساحتی بالغ بر ۱۵ هکتار خبر داد. محمد صیرفی‌نژاد اظهار کرد: با پیگیری مجدانه و جلسات کارشناسی و تخصصی در سطح شهرداری، استان و وزارت راه و شهرسازی طرح تفکیکی کوره نگین نقش‌جهان در ورودی محله اطشاران منطقه […]

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از ابلاغ طرح تفکیکی کوره نگین نقش‌جهان در ورودی محله اطشاران در مساحتی بالغ بر ۱۵ هکتار خبر داد.

محمد صیرفی‌نژاد اظهار کرد: با پیگیری مجدانه و جلسات کارشناسی و تخصصی در سطح شهرداری، استان و وزارت راه و شهرسازی طرح تفکیکی کوره نگین نقش‌جهان در ورودی محله اطشاران منطقه توسط استانداری اصفهان ابلاغ شد.

وی افزود: این کوره ۱۵ هکتاری در ورودی محله اطشاران قرار دارد که مشکلات متعددی را برای اهالی این محله ایجاد کرده بود که با پیگیری‌های مجدانه شهرداری در دوره جدید این مشکل مرتفع شد.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان تصریح کرد: در این طرح تفکیکی سرانه‌های آموزشی، فضای سبز، خدماتی، بهداشتی و ورزشی خوبی دیده شده است.

صیرفی‌نژاد اظهار امیدواری کرد: با تأمین بودجه در سال آینده عملیات ساماندهی ورودی اطشاران در طرح‌های اولویت‌دار ۱۴۰۳ این منطقه قرار گیرد.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید