کد خبر:6442
پ
۱۸۷۰۳۶۰۰_۴۹۶

آغاز دومین کنفرانس بین المللی توسعه کسب و کار در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دومین کنفرانس بین المللی توسعه کسب و کار با رویکرد شرکت‌های دانش بنیان صنعت و سلامت فردا در دانشگاه  علوم پزشکی اصفهان آغاز می‌شود. بنابر اعلام دبیرخانه، در این کنفرانس دو روزه شرکت‌های دانش بنیان در اکوسیستم فناوری کشور وجایگاه آن‌ها در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی به عنوان موتور محرکه […]

دومین کنفرانس بین المللی توسعه کسب و کار با رویکرد شرکت‌های دانش بنیان صنعت و سلامت فردا در دانشگاه  علوم پزشکی اصفهان آغاز می‌شود.

بنابر اعلام دبیرخانه، در این کنفرانس دو روزه شرکت‌های دانش بنیان در اکوسیستم فناوری کشور وجایگاه آن‌ها در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی به عنوان موتور محرکه اقتصاد؛ گروه مدیریت دانشگاه اصفهان به همراه مرکز تحقیقات مدیریت اقتصاد سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای به اشتراک گذاشتن آخرین دیدگاه‌ها و دستاورد­های این حوزه مهم بین ­رشته ­ای ارائه می‌کنند.

مدیریت استعداد و سرمایه انسانی در شرکت‌های دانش بنیان، توسعه شرکت‌های دانش بنیان با رویکرد بازار و جامعه، مالکیت فکری و تجاری سازی دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان، چالش‌ها، موانع و آینده پیش روی کسب و کار‌های صنعتی و سلامت، شیوه‌های تامین مالی و سرمایه گذاری در شرکت‌های دانش بنیان از جمله محور‌های این کنفرانس است.

این کنفرانس با حمایت پژوهشگران و متخصصان برتر این حوزه از دانشگاه­‌های مختلف داخلی و بین ­المللی و سازمان­‌ها و شرکت­های بزرگ و مطرح کشور ۲۹ و ۳۰ آذر در سالن ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید