کد خبر:8975
پ
۱۷۰۹۲۴۰۸۹

۲۰ درصد قراردادهای شهرک‌های صنعتی اصفهان در دولت سیزدهم منعقد شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: ۲۰ درصد کل قراردادهای واگذاری زمین در این شرکت، از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون منعقد شده است. رسول سواری روز جمعه افزود: از مجموع ۱۲ هزار و ۵۰۰ قرارداد واگذاری زمین در شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، ۲ هزار و ۵۰۰ فقره در این دولت منعقد شده […]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: ۲۰ درصد کل قراردادهای واگذاری زمین در این شرکت، از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون منعقد شده است.

رسول سواری روز جمعه افزود: از مجموع ۱۲ هزار و ۵۰۰ قرارداد واگذاری زمین در شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، ۲ هزار و ۵۰۰ فقره در این دولت منعقد شده است.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان اظهار کرد: بیش از هفت هزار واحد فعال تولیدی و صنعتی با اشتغال‌زایی برای افزون بر ۱۶۰ هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان مستقر است.
سواری اضافه کرد: محصولات واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی اصفهان امروزه بسیاری از نیازهای استان و کشور را برطرف و ما را در بسیاری موارد از واردات بی نیاز کرده است.

وی ادامه داد: اقدامات خوبی نیز برای صادرات و برطرف کردن نیازهای فناوری کشورهای منطقه توسط واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان انجام شده است.
سواری بیان کرد: واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سال های گذشته بیشتر در حوزه هایی مانند صنایع غذایی فعالیت داشتند اما امروز واحدهای فناور و دانش بنیان ما در زمینه‌های مختلف مانند پزشکی، هوا و فضا و ماشین‌سازی نیز فعالیت دارند.

وی همچنین گفت: بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۹۰ پروژه زیرساختی با اعتبار ۲۲ هزار میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اصفهان همزمان با دهه فجر امسال انجام شد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان افزود: ۴۵ پروژه از این تعداد به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی ۴۵ پروژه زیرساختی دیگر آغاز شد.

۸۰ شهرک صنعتی مُصوب در اصفهان وجود دارد که از این تعداد ۷۵ شهرک عملیاتی شده و در حال واگذاری است.

تاکنون ۵۰ درصد از شهرک های این استان به ظرفیت نهایی خود رسیده‌اند.
هم‌اینک بیش از ۱۶۰ هزار نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مُصوب و فعال استان اصفهان مشغول کار هستند.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید