کد خبر:4680
پ
۱۴۰۲۰۳۲۲۰۰۱۰۵۳_Test_PhotoN

زمین رایگان به خانوارهای اصفهانی دارای ۴ فرزند و بیشتر اعطا می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: خانوارهای اصفهانی دارای چهار فرزند و بیشتر زیر ۲۰ سال برای ثبت نام و دریافت زمین رایگان، تا پایان امسال مهلت دارند. علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: اصفهانی‌های دارای چهار فرزند و بیشتر در صورت دارا بودن شرایط لازم، برای دریافت زمین رایگان […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: خانوارهای اصفهانی دارای چهار فرزند و بیشتر زیر ۲۰ سال برای ثبت نام و دریافت زمین رایگان، تا پایان امسال مهلت دارند.

علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: اصفهانی‌های دارای چهار فرزند و بیشتر در صورت دارا بودن شرایط لازم، برای دریافت زمین رایگان می‌توانند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی  saman.mrud.ir مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

وی افزود: براساس بند ح تبصره ۱۱ قانون بودجه سال ۱۴۰۲، وزارت راه و شهرسازی موظف است به منظور حمایت از خانواده و تحقق جوانی جمعیت، یک قطعه زمین یا واحد مسکونی رایگان در قالب شرایط مندرج در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به خانوارهای دارای چهار فرزند و بیشتر زیر ۲۰ سال اختصاص دهد.

قاری‌قرآن خاطرنشان کرد: با توجه به صراحت ماده (۴) قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، واگذاری زمین به مساحت حداکثر ۲۰۰ مترمربع با در نظر گرفتن ضوابطی، بالمناصفه به پدر و مادر صورت می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد: مطابق با این قانون، وزارت راه و شهرسازی مکلف است هر سه ماه یک بار گزارش عملکرد این بند را به کمیسیون‌های عمران، اجتماعی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

وی تصریح کرد: خانوارهای اصفهانی در صورت داشتن چهار فرزند و بیشتر زیر ۲۰ سال فقط تا پایان سال ۱۴۰۲ امکان بهره‌مندی از این قانون و دریافت زمین رایگان را دارند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید