کد خبر:6402
پ
n00292257-b
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان:

۹۶ اصفهانی از ابتدای امسال به دلیل گازگرفتگی سگ مصدوم شدند

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: ۹۶ نفر از ابتدای سال با مصدومیت ناشی از گازگرفتگی سگ به مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان مراجعه و تعیین خسارت شدند. منصور فیروزبخت  اظهار کرد: در هشت ماهه سال جاری ۹۶ مصدوم ناشی از گازگرفتگی سگ برای معاینه و تعیین خسارت به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند. […]

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: ۹۶ نفر از ابتدای سال با مصدومیت ناشی از گازگرفتگی سگ به مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان مراجعه و تعیین خسارت شدند.

منصور فیروزبخت  اظهار کرد: در هشت ماهه سال جاری ۹۶ مصدوم ناشی از گازگرفتگی سگ برای معاینه و تعیین خسارت به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

وی افزود: از این تعداد ۸۱ نفر مرد و ۱۵ نفر زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: گازگرفتگی سگ یکی از آیتم‌های آماری سازمان پزشک قانونی کشور است که با توجه به مراجعه افراد آسیب دیده در این خصوص به ادارات پزشکی قانونی و معاینه و تعیین خسارت آنان، از ابتدای سال جاری به موضوعات آماری سازمان اضافه شد.

وی در خصوص پراکندگی آسیب دیدگان ناشی از گازگرفتگی سگ در استان اصفهان نیز تصریح کرد: بیشترین مراجعه مصدومان گازگرفتگی سگ با ۱۴ نفر مربوط به شهرستان نجف آباد، پس از آن با ۱۱ نفر مربوط به شهرستان لنجان و ۹ نفر شهرستان اصفهان بوده است.

فیروزبخت افزود: بر اساس آمارهای سازمان پزشکی قانونی کشور در ۶ ماهه اول امسال استان اصفهان بعد از استان خراسان رضوی و استان تهران، بیشترین مراجعه مصدومان گازگرفتگی سگ را داشته است.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید