کد خبر:4439
پ
۶۲۷۷۰۸۳۲
با صدور بیانیه‌ای؛

۹هزار نفر از اساتید اصفهان، جنایت‌های رژیم صهیونیستی را محکوم کردند

۹هزار نفر از اساتید حوزه و دانشگاه در استان اصفهان با امضا و صدور بیانیه‌ای، جنایت‌هلی ضدبشری رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند. بیش از ۹ هزار نفر از اساتید حوزه و دانشگاه در استان اصفهان، جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند. متن بیانیه اساتید دانشگاه و حوزه‌های علمیه در استان اصفهان […]

۹هزار نفر از اساتید حوزه و دانشگاه در استان اصفهان با امضا و صدور بیانیه‌ای، جنایت‌هلی ضدبشری رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

بیش از ۹ هزار نفر از اساتید حوزه و دانشگاه در استان اصفهان، جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

متن بیانیه اساتید دانشگاه و حوزه‌های علمیه در استان اصفهان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَٰتَلُونَ بِأَنَّهُم ظُلِمُواْۚ وَ إِنَّ ٱللَّهَ عَلَیٰ نَصرِهِم لَقَدِیرٌ

هفتاد و پنج سال جنایت، کشتار و غصب اموال و زمین‌های ملت فلسطین توسط رژیم جعلی، اشغال‌گر و کودک‌کش اسرائیل امروز به اوج خود رسیده است و می‌رود تا تلاش سال‌های طولانی استکبار جهانی برای تطهیر و مظلوم نمایی این رژیم را در هم شکند و همه مردم جهان با چهره جنایت‌کار دشمنان بشریت آشنا شوند.

ایستادگی تحسین‌برانگیز مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل، مظهر کامل «دفاع مشروع» امتی ستم‌دیده و از موازین پذیرفته شده حقوق بین الملل است.

مجاهدت و پایداری غیورمردان فلسطین، هیمنه پوشالی ارتش تا دندان مسلح اسرائیل را فرو ریخت و سِطوَت اطلاعاتی و قدرت نظامی صهیونیست را به چالش کشید و مِهابَت جوان فلسطینی را به اثبات رساند و نشان داد تا آنچه تحت عنوان گنبد آهنین و بزرگترین سیستم اطلاعاتی و جاسوسی بر آن تاکید و تبلیغ می‌شد خانه عنکبوتی بیش نیست.

اکنون که نظامیان جنایتکار صهیونیست در میدان نبرد توان مقابله با رزمندگان اسلام را ندارند، به خانه‌ها و بیمارستان‌ها حمله‌ور شده و با کشتار کودکان، زنان، بیماران و مجروحان خوی سرحانی و خون‌آشامی خود را در معرض دید جهانیان قرار داده است.

حمله به بیمارستان المعمدانی در غزه اوج خوی وحشیگری و استیصال جانیان صهیونیست را در مواجهه با مبارزان فلسطین در معرض دید جهانیان قرار داده و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب مسلمانان و ملت‌های جهان از این اتفاق اسفناک عصبانی هستند.

نهضت استادی بسیج اساتید دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه اصفهان ضمن درخواست از جهانیان جهت پیگیری توقف این حملات ناجوان‌مردانه، لبیک‌گویان به دعوت رهبر معظم انقلاب برای حضور در جبهه مقاومت، همزمان با اعلام عزای عمومی در سراسر کشور با برپایی مراسم ویژه به منظور محکومیت این جنایات و اظهار خشم انقلابی و همبستگی با مصیبت زدگان دلاور غزه، در حوزه‌های علمیه استان و دانشگاه‌ها، ضمن محکوم کردن این جنایات بزرگ دست توسل به ساحت مقدس اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بلند نموده و پیروزی آنان را از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار می‌شویم.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید