کد خبر:6485
پ
۴۶۶۴۹۰۴
از ابتدای سال جاری تاکنون؛

۸۷۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان اصفهانی پرداخت شد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام ستان اصفهان گفت: با پرداخت ۸۷۷ میلیارد و ۶۵۹ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی، زمینه اشتغال مددجویان اصفهانی فراهم شده است. احمد رضایی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات زمینه ساز اشتغال مددجویان است، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۷ […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام ستان اصفهان گفت: با پرداخت ۸۷۷ میلیارد و ۶۵۹ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی، زمینه اشتغال مددجویان اصفهانی فراهم شده است.

احمد رضایی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات زمینه ساز اشتغال مددجویان است، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۷ هزار و ۷۰۱ طرح، شرایط اشتغال مددجویان تحت حمایت فراهم شده است.

وی با بیان اینکه برای این تعداد طرح، بالغ بر ۸۷۷ میلیارد و ۶۵۹ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان ارائه شده است، ادامه داد: در این مدت ادارات کمیته امداد منطقه دو اصفهان، شهرستان‌های فلاورجان و کاشان، بیشترین تعداد پرداخت تسهیلات در زمینه اشتغال به مددجویان را داشته‌اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان به همکاری مطلوب بانک‌های عامل در خصوص پرداخت تسهیلات به مددجویان نیز اشاره داشت و افزود: بانک‌ها در ایجاد اشتغال برای مددجویان نقش مؤثری دارند و نباید از این ظرفیت غفلت کرد، چرا که همراهی و همکاری بانک‌ها موجب افزایش اشتغال و تسریع در امر توانمندسازی جامعه هدف شده است.

وی تسهیل در پرداخت وام را نشانگر اهمیت برنامه‌های توانمندسازی و توجه به اشتغال مددجویان دانست و گفت: نگاه این نهاد در استفاده از ظرفیت‌های برون سازمانی، همکاری و تعامل و استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی و اقشار مختلف مردم با محوریت حفظ عزت و کرامت خانواده‌ها در مسیر توانمندسازی است.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید