کد خبر:3258
پ
۱۴۰۲۰۶۲۱۰۰۰۰۲۵_Test_PhotoN

۵ هزار میلیارد تومان نیاز مترو و ناوگان اتوبوسرانی اصفهان

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای پیشرفت پروژه مترو و تأمین ناوگان اتوبوسرانی، حداقل به پنج هزار میلیارد تومان نقدینگی در طول شش ماه آینده نیاز داریم که اگر تأمین نشود خدمت رسانی با کندی مواجه خواهد شد.  محمد نورصالحی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در نطق پیش از دستور صد و دومین جلسه […]

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای پیشرفت پروژه مترو و تأمین ناوگان اتوبوسرانی، حداقل به پنج هزار میلیارد تومان نقدینگی در طول شش ماه آینده نیاز داریم که اگر تأمین نشود خدمت رسانی با کندی مواجه خواهد شد.

 محمد نورصالحی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در نطق پیش از دستور صد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: دو ماه عزاداری ماه‌های محرم و صفر را پشت سر گذاشتیم خداوند را شاکر هستیم که به همه خدمت‌گزاران، خیرین، مردم و ما به عنوان نمایندگان مردم توفیق داد تا خدمت کنیم و امیدواریم این مراسم‌ها هر سال با شکوه بیشتری برگزار شود.

وی افزود: برای پیشرفت پروژه مترو و تأمین ناوگان اتوبوسرانی، حداقل به پنج هزار میلیارد تومان نقدینگی در طول شش ماه آینده نیاز داریم که اگر تأمین نشود خدمت رسانی با کندی مواجه خواهد شد.

نورصالحی ادامه داد: تلاش مدیریت شهری و حمایت شورای اسلامی شهر و به ویژه حمایت مدیریت استان در این راستا لازم است. ما این نیازهای ضروری را به صورت مکرر در جلساتی با استاندار اصفهان مطرح کردیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در خبرها آمده بود که دستگاه‌ها ۴۰ هزار میلیارد تومان بودجه جذب نشده دارند که دیوان محاسبات به دستگاه‌های مورد نظر هشدار داده است نرسیدن به موقع نقدیگی سبب معطل ماندن پروژه‌ها می‌شود این در حالی است که ظرفیت خوبی برای کمک مدیریت استان برای تکمیل پروژه‌های کلان وجود دارد.

وی اظهار کرد: همچنین مقرر شد شهرداری زمین‌هایی را  از طریق تغییر کاربری برای ایجاد ارزش افزوده در کمیسیون ماده پنج اختصاص دهد که این هم محقق نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سال گذشته حدود سه هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای شهر مشهد و رقم‌ کمتر از این برای اصفهان تأمین شده است که به نظر می‌رسد حداقل از این طریق می‌توانیم نیازهای خود را تأمین کنیم.

وی با بیان اینکه تعیین سرفاصله برای خطوط پرسرعت و پرمسافر از ابتدای مهر لازم است، گفت: حدود ۹۰۰ دستگاه اتوبوس برای اول مهر تجهیز شده است اما مردم باید بدانند که اتوبوس‌ها با چه سر فاصله‌ای حرکت می‌کنند.

نورصالحی بیان کرد: انتظار است که در اول مهر تحول و تلاش مضاعفی در خصوص نظافت و زیبایی شهر از سوی معاونت خدمات شهری داشته باشیم.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید