کد خبر:5216
پ
۱۴۰۲۰۸۲۱۰۰۰۱۳۴_Test_PhotoN

۳۵۰ رویداد به مناسبت حماسه ۲۵آبان اصفهان برگزار می شود

معاون فرهنگی شهردار اصفهان از برگزاری ۳۵۰ رویداد به مناسبت حماسه ۲۵ آبان، روز حماسه و ایثار مردم اصفهان خبر داد.  کمال حیدری، معاون فرهنگی شهردار اصفهان با اشاره به برگزاری ۳۵۰ برنامه به مناسبت سالروز حماسه ۲۵ آبان مردم اصفهان اظهار کرد: تمرکز رویدادها بیشتر در حوزه نوجوان است که با همکاری سایر نهادها […]

معاون فرهنگی شهردار اصفهان از برگزاری ۳۵۰ رویداد به مناسبت حماسه ۲۵ آبان، روز حماسه و ایثار مردم اصفهان خبر داد.

 کمال حیدری، معاون فرهنگی شهردار اصفهان با اشاره به برگزاری ۳۵۰ برنامه به مناسبت سالروز حماسه ۲۵ آبان مردم اصفهان اظهار کرد: تمرکز رویدادها بیشتر در حوزه نوجوان است که با همکاری سایر نهادها و سازمان ها در همه نقاط شهر توزیع شده است.

وی افزود: فضاسازی شهر و پویش از مهمترین اقدامات این ایام است. همچنین نصب، ابر پرچم‌های ۲۵ آبان، نمایش ترکیبی بانوی سرو، کنگره بزرگداشت زنان تاثیر گذار، فراخوان شهر ایثار شهر زندگی ویژه مدارس از جمله اقداماتی است که در این ایام انجام می‌شود.

معاون فرهنگی شهردار اصفهان گفت: ویژه برنامه سالروز ۲۵ آبان با حضور سردار سلامی در گلستان شهدا، نشست نخبگانی و میزبانی از خانواده شهدای مقاومت نیز از دیگر رویدادهای مهم این روزهاست.

وی ادامه داد: تجلیل از ۹ نفر از قهرمانان ورزشی که در مقابل رژیم جعلی اسرائیل مسابقه ندادند، همایش دوچرخه سواری تا گلستان لاله‌ها با حضور ۳۷۰ دوچرخه سوار در روز ۲۶ آبان و همایش بزرگ پهلوانان در گلستان شهدا نیز مهمترین رویدادهای ورزشی در ایام گرامیداشت ۲۵ آبان است.

حیدری با اشاره به معرفی ۱۵ کتاب در حوزه دفاع مقدس بیان کرد: نمایشگاه سیار از تشییع شهدای عملیات محرم، شب شعر حماسه و ایثار، برنامه فرمانده دل‌ها و رونمایی از چند نماهنگ از دیگر اقداماتی است که در این روزها برگزار می‌شود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید