کد خبر:8784
پ
۱۹۵۸۰۷۱
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان:

۲۱ هکتار از اراضی منطقه کاشان جهت نهضت مسکن ملی جانمایی شد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از جانمایی ۲۱ هکتار از اراضی منطقه جهت نهضت مسکن ملی شهرهای اقماری خبر داد. مجتبی آراسته اظهار کرد: ۲۱ هکتار از اراضی منطقه کاشان جهت نهضت مسکن ملی جهت مسکن ملی شهرهای اقماری جانمایی شد. وی افزود: در فاز اول اجرای طرح نهضت ملی مسکن در قالب […]

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از جانمایی ۲۱ هکتار از اراضی منطقه جهت نهضت مسکن ملی شهرهای اقماری خبر داد.

مجتبی آراسته اظهار کرد: ۲۱ هکتار از اراضی منطقه کاشان جهت نهضت مسکن ملی جهت مسکن ملی شهرهای اقماری جانمایی شد.

وی افزود: در فاز اول اجرای طرح نهضت ملی مسکن در قالب ساخت ۱۴۵۵ واحد مسکونی، بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: مجموع مساحت این واحدهای مسکونی ۹۰ تا ۱۱۰ متر مربعی، حدود هفت هکتار و پروانه اخذ و سقف طبقات هفتم آن هم‌اکنون در حال احداث است.

آراسته اضافه کرد: برای فاز دوم طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان، ۴۰.۵ هکتار زمین در فاصله ۱۰ کیلومتری فاز اول تخصیص یافته است و در فاز دوم، ساخت ۳۴۰۰ واحد مسکونی در قالب ۴ و ۶ طبقه پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۷ هزار نفر تاکنون در قالب طرح‌های نهضت ملی مسکن و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهرستان کاشان ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: از این تعداد، حدود ۱۳ هزار متقاضی تأیید نهایی شده‌اند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان عنوان کرد: در شهرهای کاشان، نیاسر، قمصر، برزک، مشکات، جوشقان قالی، کامو و چوگان بیش از ۲۱ هکتار از زمین‌های دولتی در قالب الحاق به محدوده در فازهای مختلف برای ساخت مسکن تخصیص داده شده است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید