کد خبر:9045
پ
۱۴۰۲۱۱۲۳۰۰۰۰۹۲_Test_PhotoN

۱۴۵ هزار گردشگر به غرب استان اصفهان سفر کردند

در تعطیلات آخر هفته گذشته بیش از ۱۴۵ هزارنفر به شهرستان‌های چادگان، فریدونشهر و بویین میاندشت در غرب استان اصفهان سفر کردند. غلامعلی صفری، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان چادگان اظهار داشت: در ۲ روز تعطیلات هفته گذشته، این شهرستان پذیرای ۴۰ هزار مسافر و گردشگر از استان اصفهان و سایر […]

در تعطیلات آخر هفته گذشته بیش از ۱۴۵ هزارنفر به شهرستان‌های چادگان، فریدونشهر و بویین میاندشت در غرب استان اصفهان سفر کردند.

غلامعلی صفری، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان چادگان اظهار داشت: در ۲ روز تعطیلات هفته گذشته، این شهرستان پذیرای ۴۰ هزار مسافر و گردشگر از استان اصفهان و سایر استان‌های کشور بود.

وی گفت: چادگان در غرب استان اصفهان یکی از شهرستان‌های گردشگری است و به خاطر آب و هوای سالم و بارش‌های برف و باران هر ساله پذیرای مسافران بسیاری است.

صفری با بیان اینکه مسافران در حاشیه رودخانه زاینده‌رود همراه خانو اده یک روز به یاد ماندنی را سپری کردند، افزود: از گردشگران انتطار داریم در حریم آب اطراق نکنند و مواظب فرزندان خود باشند تا اتفاق تلخی رخ ندهد.

 

 

۱۰۰ هزار گردشگر از طبیعت برفی فریدونشهر استفاده کردند

علی حزبی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فریدونشهر نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فریدونشهر گفت: در ۴ روز گذشته بیش از ۱۰۰ هزار گردشگر از مناطق برفی و پیست اسکی این شهرستان استفاده کردند.

وی بیان کرد: شهرستان فریدونشهر در غرب استان اصفهان قرار دارد که در ایام زمستان پذیرای مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور است.

حزبی ادامه داد: امسال بارش برف در این منطقه باعث حضور گردشگران در پیست اسکی و همچنین مناطق برفی شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فریدونشهر گفت: از گردشگران انتظار داریم  در روزهای برفی امکانات زمستانی همراه داشته باشند و نکات ایمنی را رعایت کنند.

جواد فرهادی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بویین میاندشت هم اظهار داشت: در این تعطیلات بیش از پنج هزار نفر در اقامتگاه‌ها، خانه مسافرها و سایر اماکن اقامتی این شهرستان اقامت داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید