کد خبر:5583
پ
۱۴۰۲۰۲۲۵۰۰۰۴۶۷۶۳۸۱۹۷۵۰۹۳۲۳۳۵۸۴۸۰_۳۶۷۹۳_PhotoN

۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام بزرگراه کاشان نیاز است

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: ۱۰ کیلومتر از محور کاشان – برزک – موته دارای پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی است که برای اتمام به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. بهزاد شاهسوندی، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص آخرین وضعیت اجرایی بزرگراه کاشان […]

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: ۱۰ کیلومتر از محور کاشان – برزک – موته دارای پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی است که برای اتمام به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

بهزاد شاهسوندی، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص آخرین وضعیت اجرایی بزرگراه کاشان اظهار کرد: این پروژه مسیر کاشان به سمت مشهد اردهال– جمکران– برزک– ورکان و موته را شامل می‌شود.

وی افزود: به دلیل وجود ترافیک‌های سنگین در محورهای شهرستان کاشان، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اقدام به اجرای پروژه‌های عمرانی بزرگی در این شهرستان کرده است که اجرای باند دوم این محور از جمله این پروژه‌هاست همچنین احداث پل‌هایی با دهانه‌های بزرگ و کوچک نیز بخشی از این پروژه محسوب می‌شود.

شاهسوندی بیان کرد: با اقدامات به عمل آمده ۱۰ کیلومتر از این محور دارای پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی است.

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه تاکنون ۴۳۲ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: برای تکمیل این ۱۰ کیلومتر از پروژه کاشان- برزک-ورکان – موته به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی عنوان کرد: از جمله اقدامات انجام شده شامل ۶۵۵ هزار مترمکعب خاکبرداری، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی، ۳۵ هزار مترمکعب زیراساس و ۴۴ هزار مترمکعب اساس بوده است.

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: پروژه فوق از جمله پروژه‌های مهم در دست اجرا در شمال استان اصفهان است که در تلاش هستیم ۱۰ کیلومتر از آن را در دهه فجر سال جاری به مرحله افتتاح برسانیم.

وی تصریح کرد: استان اصفهان به عنوان یکی از مقاصد عمده گردشگری کشور با ۱۰۷ هزار کیلومتر مساحت و همجواری با ۹ استان و به عنوان کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب کشور از اهمیت تردد بالایی برخوردار است.

شاهسوندی گفت: این استان، با توجه به موقعیت ویژه جغرافیایی، رتبه نخست حمل بار و مقام سوم حمل مسافر را در کشور داراست همچنین بیش از ۱۰ درصد حمل و نقل کشور از استان اصفهان می‌گذرد، از این رو ساخت و ارتقاء راه‌های استان در اولویت است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید