کد خبر:9391
پ
۴۶۸۳۲۳۴
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان:

۳۱۶۱ کیلومتر از شبکه فاضلاب اصفهان لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در ۹ ماهه سال جاری سه هزار و ۱۶۱ کیلومتر از شبکه فاضلاب استان لایروبی شد. حسین اکبریان اظهار داشت: در ۹ ماهه سال جاری سه هزار و ۱۶۱ کیلومتر شستشو و لایروبی شبکه فاضلاب در سطح استان اصفهان انجام گرفت که بیانگر تحقق ۱۱۵ درصدی برنامه […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در ۹ ماهه سال جاری سه هزار و ۱۶۱ کیلومتر از شبکه فاضلاب استان لایروبی شد.

حسین اکبریان اظهار داشت: در ۹ ماهه سال جاری سه هزار و ۱۶۱ کیلومتر شستشو و لایروبی شبکه فاضلاب در سطح استان اصفهان انجام گرفت که بیانگر تحقق ۱۱۵ درصدی برنامه شستشوی و لایروبی شبکه فاضلاب در این استان بوده است.

وی با اشاره به پاک‌سازی شبکه و کنترل پس‌زدگی فاضلاب گفت: طبق برنامه از قبل تدوین شده مقرر شد که در سال جاری ۲ هزار و ۷۸۰ کیلومتر از شبکه فاضلاب در شهرهای استان لایروبی و شستشو شوند که خوشبختانه در ۹ ماهه سال جاری، بیش از سه هزار و ۱۶۱ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرهای استان لایروبی و شستشو شد.

وی با بیان اینکه شستشو و لایروبی شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب با هدف حفظ بهداشت محیط، کنترل پس‌زدگی فاضلاب و رفاه حال شهروندان عملیاتی می‌شود، اظهار داشت: سعی شده در شهرهایی که درصد بالایی از مردم تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارند لایروبی و شستشوی شبکه فاضلاب انجام گیرد تا وقوع حوادث شبکه فاضلاب نیز کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان افزود: اقداماتی همچون وصل نکردن آب باران به شبکه جمع‌آوری فاضلاب، جلوگیری از ریختن زباله، نخاله، مواد نفتی، اسیدی و چربی‌های ناشی از پخت‌وپز رستوران‌ها، واحدهای صنعتی، به داخل شبکه و درون منهول های فاضلاب از اصول بهره‌برداری درست از شبکه فاضلاب شهری است.

اکبریان از مشترکین خواست تا با رعایت اصول مانع از گرفتگی شبکه و پس‌زدگی فاضلاب به منزل خود و دیگر شهروندان شوند؛ همچنین رعایت اصول باعث جلوگیری از وقوع حادثه و تحمیل خسارت به تأسیسات فاضلاب می‌شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید