کد خبر:2568
پ
۵۷۶۳۴۵۹

گیتی پسند صدر نشین دور رفت لیگ برتر فوتسال جوانان کشور

تیم گیتی پسند اصفهان صدرنشین دور رفت لیگ برتر فوتسال جوانان کشور شد.  دور رفت مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال جوانان کشور در گروه یک شامگاه جمعه در بندرعباس به پایان رسید و تیم گیتی پسند اصفهان با ۱۲ امتیاز صدرنشین شد. در پایان تیم سن ایچ ساوه نیز با ۱۲ امتیاز وتفاضل گل کمتر […]

تیم گیتی پسند اصفهان صدرنشین دور رفت لیگ برتر فوتسال جوانان کشور شد.

 دور رفت مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال جوانان کشور در گروه یک شامگاه جمعه در بندرعباس به پایان رسید و تیم گیتی پسند اصفهان با ۱۲ امتیاز صدرنشین شد.

در پایان تیم سن ایچ ساوه نیز با ۱۲ امتیاز وتفاضل گل کمتر و مقاومت شهر کرد با ۱۱ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین تیم آیندگان هرمزگان و گهر زمین سیرجان نیز. هر یک با هشت امتیاز در مکان چهارم و پنجم قرار گرفتند وتیم وارسته قزوین با ۶ امتیاز و وحدت اصفهان با ۲ امتیاز ششم و هفتم شدند.

این رقابت‌ها که از روز شنبه چهارم شهریورماه با حضور هفت تیم در سالن فجر بندرعباس آغاز شده بود، در مجموع ۲۱ بازی انجام شد.

دور برگشت این رقابت‌ها قرار است در شهر ساوه برگزار شود، تا ۲ تیم برتر این گروه مشخص شوند و با ۲ تیم برتر گروه دوم برای تعیین تیم قهرمان رقابت خواهند کرد.

مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال جوانان کشور دور رفت به میزبانی تیم آیندگان هرمزگان با شرکت هفت تیم برتر در یک گروه به صورت دوره‌ای در سالن فجر بندرعباس برگزار شد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید