کد خبر:1531
پ
۱۴۰۲۰۱۱۹۰۰۰۳۸۶_Test_PhotoN

گمنامی عسل شهرضا به‌دلیل توزیع با بسته‌بندی دیگر شهرها

مدیر جهاد کشاورزی شهرضا با اشاره به ضرورت برندسازی عسل شهرضا در منطقه و کشور گفت: عسل تولیدی شهرضا با نام و بسته‌بندی دیگر شهرها در کشور توزیع می شود. حسین‌علی اباذری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا با اشاره به تولید عسل در این شهرستان اظهار داشت: شهرضا با تولید سالیانه ۷۵۰ تن عسل از […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرضا با اشاره به ضرورت برندسازی عسل شهرضا در منطقه و کشور گفت: عسل تولیدی شهرضا با نام و بسته‌بندی دیگر شهرها در کشور توزیع می شود.

حسین‌علی اباذری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا با اشاره به تولید عسل در این شهرستان اظهار داشت: شهرضا با تولید سالیانه ۷۵۰ تن عسل از نظر کیفی در رتبه اول استان قرار دارد و در این بخش، شهرضا حرف برای گفتن دارد و باید با راه‌اندازی واحدهای فرآوری و بسته‌بندی، کیفیت عسل این شهرستان را اطلاع رسانی کشوری کنیم.

وی با تأکید بر اینکه زمانی می‌توانیم کیفیت عسل این شهرستان را نشان دهیم که عسل با نام شهرضا بسته‌بندی و در کل کشور توزیع شود، افزود: در حال حاضر عسل شهرضا به‌صورت حلبی‌ها خریداری و در استان‌های دیگر بسته‌بندی و با نام جاهای دیگر مطرح می‌شود.

اباذری با بیان اینکه شهرضا با داشتن ۱۳۱ واحد مرغداری فعال و تولید ۴ هزار تن گوشت سفید در استان مقام پنجم را دارا است، ادامه داد: این شهرستان با ۸ واحد مرغ تخم‌گذار در سال ۳ هزار و ۲۰۰ تن تولید تخم‌مرغ دارد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرضا با اشاره به فعالیت ۳ واحد تولید بوقلمون در شهرضا ادامه داد: این شهرستان دارای ۲۹۱ واحد پرورش زنبور عسل دارد.

وی با بیان اینکه مازاد گوشت سفید و گوشت قرمز شهرضا به سایر استان‌ها صادر می‌شود، گفت:   ۳۰ درصد از تولیدات دام و طیور در خود شهرستان مصرف می‌شود و مابقی به سایر شهرهای استان اصفهان و دیگر استان‌ها صادر می‌شود، شیر تولیدی در این شهرستان نیز به صورت خشک شده در کارخانجات شیرخشک سازی یا به صورت شیرخام به کارخانجات سایر استان‌ها ارسال می‌شود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید