کد خبر:9848
پ
۱۹۸۴۱۳۰
فرماندار نطنز:

گردنه نیه در آزادراه نطنز-اصفهان مسدود است

فرماندار نطنز گفت: با توجه به بارش برف طی ۲۴ ساعت گذشته، ادامه‌دار بودن و شدت بارش و برودت هوا، «گردنه نیه» در محور نطنز-اصفهان مسدود است. محمد ظریفی صبح امروز _شنبه هفتم اسفند_ در جمع اظهار کرد: با توجه به بارش برف طی ۲۴ ساعت گذشته و ادامه‌دار بودن و شدت بارش و برودت […]

فرماندار نطنز گفت: با توجه به بارش برف طی ۲۴ ساعت گذشته، ادامه‌دار بودن و شدت بارش و برودت هوا، «گردنه نیه» در محور نطنز-اصفهان مسدود است.

محمد ظریفی صبح امروز _شنبه هفتم اسفند_ در جمع اظهار کرد: با توجه به بارش برف طی ۲۴ ساعت گذشته و ادامه‌دار بودن و شدت بارش و برودت هوا، احتمال بسته شدن «گردنه نیه» در محور نطنز-اصفهان تا دقایقی دیگر زیاد است.

وی افزود: رانندگان از تردد به‌ویژه با وسایل نقلیه سبک و بدون تجهیزات خودداری کنند.

فرماندار نطنز خاطرنشان کرد: طی هفته گذشته بارها تاکید شده است که از مسافرت‌های غیرضروری خودداری شود، اما شاهد در راه ماندن خودروها و خانواده‌هایی هستیم که نه تجهیزات مناسب داشته‌اند و نه دلیل قانع‌کننده برای سفر در این شرایط جوی دارند.

ظریفی تصریح کرد: تمام ادارات و دستگاه‌های مرتبط از جمله راهداری، پلیس راه، مجموعه سان آرا، هلال‌احمر و اورژانس از دیروز مشغول بازگشایی محور، ایمن کردن مسیرها و کمک به در راه‌ماندگان هستند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید