کد خبر:9490
پ
۱۴۰۲۰۶۰۵۱۶۱۱۲۸۳۲۸۲۸۲۳۴۵۴۴

کشف ۳۵۰ بسته هروئین از معده ۴ سوداگر مرگ

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۴ سرنشین یک دستگاه خودرو سواری و کشف ۳۵۰ بسته هروئین از معده آنها خبر داد.  سرهنگ احمد نیکبخت اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی حین کنترل ترددها در ورودی یک از محور‌های مواصلاتی استان اصفهان به سرنشینان یک […]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۴ سرنشین یک دستگاه خودرو سواری و کشف ۳۵۰ بسته هروئین از معده آنها خبر داد.

 سرهنگ احمد نیکبخت اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی حین کنترل ترددها در ورودی یک از محور‌های مواصلاتی استان اصفهان به سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری درباره حمل مواد مخدر به صورت بلع در معده، مشکوک و بلافاصله برای بررسی بیشتر وارد عمل شدند.  

وی  ‌افزود: پس از انتقال این افراد به مقر انتظامی و با انجام اقدامات پزشکی مشخص شد معده این ۴ نفر حاوی بسته های هروئین است و در ادامه ۳۵۰ بسته هروئین به وزن ۳  کیلو از معده این افراد خارج شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در خصوص حمل و توزیع مواد مخدر مراتب را سریعاً از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید