کد خبر:3743
پ
۱۶۷۹۹۲۶۲_۲۵۳

کشف ۲۶ فقره سرقت با دستگیری ۴۲ سارق در اصفهان

فرمانده انتظامی اصفهان از دستگیری۴۲ سارق و کشف ۲۶ فقره سرقت طی ۴۸ ساعت گذشته در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد. سرهنگ حسین بساطی در این خصوص اظهار داشت : مرحله دیگری از طرح امنیت محله محور با هدف پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و دستگیری سارقان طی ۴۸ ساعت در این […]

فرمانده انتظامی اصفهان از دستگیری۴۲ سارق و کشف ۲۶ فقره سرقت طی ۴۸ ساعت گذشته در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی در این خصوص اظهار داشت : مرحله دیگری از طرح امنیت محله محور با هدف پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و دستگیری سارقان طی ۴۸ ساعت در این شهرستان به اجرا گذاشته شد .

وی افزود: در طی اجرای این طرح که با استفاده از توان حداکثری کارکنان فرمانده انتظامی شهرستان و با هماهنگی مرجع قضائی انجام شد مأموران موفق به کشف ۱۱دستگاه خودرو و ۴ دستگاه موتور سیکلت مسروقه، کشف ۲ دستگاه دوچرخه مسروقه و ۹ فقره سایر سرقت ها شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: طی اجرای این طرح همچنین تعداد ۴۲ سارق شناسایی و در چند عملیات دقیق و ضربتی در مخفیگاه هایشان دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند، همکاری مردم با پلیس را در راستای حفظ امنیت و مقابله با مجرمان مهم و مؤثر ارزیابی کرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب رابه مرکز فوریتهای پلیسی۱۱۰اطلاع دهند.

منبع
تسنیم
کلیدواژه : # سرقت # اصفهان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید