کد خبر:2024
پ
۱۴۰۲۰۶۰۱۰۰۰۰۷۸_Test_PhotoN

کاهش تلفات جاده‌ای با اصلاح و رفع ۱۴۴ نقطه حادثه‌خیز در استان اصفهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: از ۲۱۴ نقطه حادثه‌خیزاین استان ۱۴۴ نقطه رفع و این آماربه ۷۰ نقطه حادثه‌خیز کاهش یافته است. مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در حاشیه پنجمین جلسه شورای ترافیک استان اصفهان اظهارداشت: در ابتدای آغاز فعالیت در مدیریت استان با بررسی‌های کارشناسی دریافتیم ۲۱۴ نقطه حادثه‌خیز […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: از ۲۱۴ نقطه حادثه‌خیزاین استان ۱۴۴ نقطه رفع و این آماربه ۷۰ نقطه حادثه‌خیز کاهش یافته است.

مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در حاشیه پنجمین جلسه شورای ترافیک استان اصفهان اظهارداشت: در ابتدای آغاز فعالیت در مدیریت استان با بررسی‌های کارشناسی دریافتیم ۲۱۴ نقطه حادثه‌خیز در استان وجود دارد، در راستای کاهش آمار تصادفات استان رفع این نقاط را در دستور کار قرار دادیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر با تلاش‌های انجام شده در استان این تعداد به ۷۰ نقطه کاهش یافته که اتفاق مسرت‌بخشی است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: سایر مصوبات این جلسه در خصوص مشکلات دسترسی شهر کاشان و قمصر بود که به صورت مفصل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

زینلیان ادامه داد: مقرر شد طرح‌های ایمن دسترسی به این شهرستان تنظیم و به جلسه بعد ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: طرح رینگ چهارم ترافیکی شهر اصفهان نیز در این نشست مطرح شد و شهرداری به‌عنوان متولی این طرح درخواست‌ داشت دقیق سازی مسیر به گونه‌ای انجام شود تا کمترین تعارض با اراضی و حریم‌های شهری اتفاق بیفتد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان متذکر شد: در این خصوص موارد با بررسی کارشناسی مورد تصویب قرار گرفت.

زینلیان عنوان کرد: طرح رینگ چهارم ترافیکی در شهر اصفهان کاملاً اجرایی شده است و همزمان در تمام شهرهایی که در مسیر طرح قرار دارند آزادسازی مسیر، در حال پیگیری است تا به مرحله اجرایی کامل درآید.

به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، رینگ حفاظتی کلان‌شهر اصفهان از تقاطع سردار سلیمانی در مجاورت کارخانه قند اصفهان شروع می‌شود و پس از طی مسافتی حدود ۷۸ کیلومتری و عبور از محدوده و حریم ۶ شهر اصفهان دولت آباد، خورزوق، خمینی شهر، درچه و ابریشم نهایتاً به تقاطع سردار سلیمانی منتهی می‌شود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید