کد خبر:3318
پ
moavent-madrese-jadid-portal-moavenat

چهاردهمین مدرسه سما در نجف‌آباد فعالیت خود را آغاز کرد

همزمان با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ چهاردهمین مدرسه سما در نجف‌آباد فعالیت خود را آغاز کرد.در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد، دبستان دخترانه سما (۳) به بهره‌برداری رسید. در این مراسم که با حضور هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌‌آباد، مدیران ستادی و مدیران مدارس سمای نجف‌آباد برگزار شد، جمعی از دانش‌آموزان […]

همزمان با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ چهاردهمین مدرسه سما در نجف‌آباد فعالیت خود را آغاز کرد.در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد، دبستان دخترانه سما (۳) به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم که با حضور هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌‌آباد، مدیران ستادی و مدیران مدارس سمای نجف‌آباد برگزار شد، جمعی از دانش‌آموزان و والدین نیز حضور داشتند و همزمان با آیین افتتاح مدرسه در جشن شکوفه‌های دانش‌آموزان کلاس اول شرکت کردند.

 

چهاردهمین مدرسه سما در نجف‌آباد فعالیت خود را آغاز کرد

 

فرید نعیمی در این آیین، نگاه تحول‌گرایانه به موضوع مدرسه‌داری مبتنی بر سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را مورد تأکید قرار داده و اهتمام جدی کادر آموزشی مدرسه بر ارائه طرح‌های مبتنی بر استعدادیابی، مهارت آموزی و توجه ویژه به تربیت مذهبی دانش‌آموزان را مورد مطالبه دانشگاه دانست.

شهلا روزبهانی معاون امور مدارس (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز در حاشیه این مراسم اظهار کرد: مجموعه مدارس سما با سابقه قریب ۳۱ سال به یکی از قطب‌های آموزشی شهرستان و استان تبدیل شده و با توجه به وجود ظرفیت‌های کم‌نظیر از جمله فضای آموزشی مناسب و افزایش تقاضای دانش آموزان دختر برای حضور در مدارس سما به راه‌اندازی این مدرسه اقدام کرد که ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ این مهم انجام شد.

چهاردهمین مدرسه سما در نجف‌آباد فعالیت خود را آغاز کرد

 

وی گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت ۵۴۰۰ متر مربع و ۲۲۰۰ متر مربع فضای آموزشی امکان ثبت نام و پذیرش ۶۰۰ نفر دانش آموز را داراست.

روزبهانی ادامه داد: در راه‌اندازی و تجهیز این مدرسه مانند سایر مدارس سمای نجف‌آباد سعی شده است آموزش‌ها مبتنی بر مهارت، نوآوری و کارآفرینی و نگاه تحول‌گرایانه مبتنی بر اسناد فرادستی باشد و امید است با تلاش همکاران پرتلاش سمایی این نگاه حاکم شود.

منبع
آنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید