کد خبر:3141
پ
۳۶۹۲۵۶۱
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی اصفهان:

وزش باد در اصفهان شدت می‌گیرد

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد در مناطق غرب، جنوب و مرکز استان روز جمعه شدت می‌گیرد. مینا معتمدی  با بیان اینکه تا پایان هفته جوی به نسبت پایدار در استان اصفهان حاکم است، اظهار داشت: بر این اساس وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان طی این مدت به صورت […]

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد در مناطق غرب، جنوب و مرکز استان روز جمعه شدت می‌گیرد.

مینا معتمدی  با بیان اینکه تا پایان هفته جوی به نسبت پایدار در استان اصفهان حاکم است، اظهار داشت: بر این اساس وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان طی این مدت به صورت صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود و در مناطق غرب و شمال اصفهان در ساعات عصر و شب وزش باد به نسبت شدید را در غرب و شمال شرق استان انتظار داریم.

وی اضافه کرد: روز جمعه ۲۴ شهریور بویژه در ساعات عصر در مناطق غربی استان و شهر اصفهان وزش باد شدت بیشتری خواهد داشت.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۳۶ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۱۹ درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

به گفته وی بویین میاندشت با کمینه دمای ۶ درجه سلسیوس بالای صفر و بادرود با بیشینه دمای ۴۳ درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب خنک‌ترین و گرم ترین نقاط استان پیش بینی می شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید