کد خبر:2494
پ
۱۴۰۲۰۶۰۹۰۰۰۲۶۷_Test_PhotoN

واگذاری۱۱۰ فقره سند حدنگاری اراضی زراعی به کشاورزان دهاقانی

به مناسبت هفته دولت تعداد یکصد و ده فقره سند حدنگاری اراضی زراعی صادر و تحویل کشاورزان منطقه دهاقان شد. در مراسمی با حضور معاون امور املاک ثبت کل استان اصفهان، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان دهاقان، ۱۱۰ فقره سند مالکیت حدنگاری اراضی زراعی تحویل کشاورزان این شهرستان شد. اعظم قویدل، معاون […]

به مناسبت هفته دولت تعداد یکصد و ده فقره سند حدنگاری اراضی زراعی صادر و تحویل کشاورزان منطقه دهاقان شد.

در مراسمی با حضور معاون امور املاک ثبت کل استان اصفهان، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان دهاقان، ۱۱۰ فقره سند مالکیت حدنگاری اراضی زراعی تحویل کشاورزان این شهرستان شد.

اعظم قویدل، معاون امور املاک ثبت اسناد و املاک استان اصفهان اظهارداشت: این اسناد در راستای اهداف عالی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با همت جهادی رئیس و کارکنان ثبت اسناد و املاک دهاقان و همکاری شرکت مشاور طرف قرارداد صادر شده است.

وی از ایجاد همدلی بین ادارات شهرستان دهاقان ابراز خرسندی کرد و گفت: شهرستان دهاقان جزو اولین شهرستان های استان است که در صدور و تحویل اسناد حدنگاری کشاورزی موفق بوده است.

در این مراسم از زحمات رئیس و کارکنان ثبت اسناد و املاک و جهاد کشاورزی شهرستان دهاقان  تقدیر شد.

پیشتر جواد فخاری، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان گفته بود با توجه به بی اعتباری اسناد دفترچه‌ای و مشکلات قول‌نامه‌های عادی نیاز است مردم برای تبدیل اسناد دفترچه‌‌ای و اسناد عادی به اسناد مالکیت حدنگار ترغیب شوند.

وی تاکید کرد: مالکان زمین‌های کشاورزی از فرصت تبدیل اسناد دفترچه‌‌ای و اسناد عادی به اسناد مالکیت حدنگار استفاده کنند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید