کد خبر:4815
پ
۵۷۸۳۰۲۹۲
رئیس بیمه سلامت نطنز:

هر گونه تماس برای ارائه کارت هوشمند سلامت، کلاهبرداری است

رئیس بیمه سلامت شهرستان نطنز گفت: هر گونه تماس و یا پیامک مبنی بر ارائه کارت هوشمند سلامت کلاهبرداری است. جواد تدبیری اظهار کرد: اخیراً با برخی از شهروندان تماس‌هایی صورت گرفته مبنی بر ارائه کارت هوشمند سلامت و یا کارت طلایی سلامت که به هیچ عنوان از جانب سازمان بیمه سلامت نیست. وی افزود: […]

رئیس بیمه سلامت شهرستان نطنز گفت: هر گونه تماس و یا پیامک مبنی بر ارائه کارت هوشمند سلامت کلاهبرداری است.

جواد تدبیری اظهار کرد: اخیراً با برخی از شهروندان تماس‌هایی صورت گرفته مبنی بر ارائه کارت هوشمند سلامت و یا کارت طلایی سلامت که به هیچ عنوان از جانب سازمان بیمه سلامت نیست.

وی افزود: سازمان بیمه سلامت ایران هیچ‌گونه تماس تلفنی و یا پیامکی با بیمه‌شدگان برقرار نمی‌کند و اصولاً چیزی به نام کارت بیمه سلامت یا کارت طلایی سلامت نداریم.

رئیس بیمه سلامت نطنز گفت: برخی برای کلاهبرداری و سودجویی با دادن وعده‌های دروغین مانند موارد یاد شده و یا دادن وعده‌های دروغین مانند بیمه تکمیلی و غیره اقدام به اخاذی از شهروندان می‌کنند.

تدبیری تصریح کرد: سازمان بیمه سلامت ایران به هیچ وجه بازاریابی تلفنی نداشته و هیچ شرکت یا فردی نمی‌تواند بیمه پایه و یا بیمه درمان شهروندان را باطل کند و یا تغییراتی در آن ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان و بیمه‌شدگان نطنزی می‌توانند هرگونه سؤال و یا ابهامات بیمه‌ای خود را در ساعت اداری با شماره تماس ۵۴۲۲۴۵۲۷ و ۵۴۲۲۴۵۲۸ و یا با تلفن گویای ۱۶۶۶ با کارشناسان در میان بگذارند.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید