کد خبر:5332
پ
۱۴۰۰۰۴۰۹۰۰۰۹۶۴_Test_PhotoN
رئیس کمیسیون ویژه آب شورای شهر اصفهان:

هرجا پیشرفتی باشد، پای یک اصفهانی در میان است

رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در حوزه پیشرفت‌های فرهنگی و علمی همیشه پای یک اصفهانی در میان است، گفت: مردم این شهر هوش و ذکاوت خدادادی دارند، به همین دلیل در تمام زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری، صنعتی و حتی در ایثار و شهادت حضور فعال داشته‌اند. […]

رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در حوزه پیشرفت‌های فرهنگی و علمی همیشه پای یک اصفهانی در میان است، گفت: مردم این شهر هوش و ذکاوت خدادادی دارند، به همین دلیل در تمام زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری، صنعتی و حتی در ایثار و شهادت حضور فعال داشته‌اند.

مجید نادرالاصلی در برنامه تلویزیونی «اصفهان من» اظهار کرد: اصفهان در طول تاریخ و همه عرصه‌ها حضور پررنگ داشته و هنر خود را نشان داده است؛ پس از پیروزی انقلاب نیز مردم اصفهان با حضور در میدان جنگ برای ماندگاری جمهوری اسلامی و دفاع از کشور از جان خود گذشتند و این حضور و ایفای نقش، حاصل شیر پاکی است که از مادرانشان خورده‌اند.

وی افزود: مردم اصفهان هوش و ذکاوت خدادادی دارند به همین دلیل در تمام زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری، صنعتی و حتی در ایثار و شهادت حضور فعال داشتند که حضرت امام (ره) درباره ایثار مردم اصفهان پس از تشییع ۳۷۰ شهید گلگون کفن عملیات محرم در سال ۱۳۶۱ فرمودند: «شما در کجای دنیا می‌توانید جایی را مثل استان اصفهان پیدا کنید؟ همین چند روز پیش، فقط در شهر اصفهان حدود ۳۷۰ نفر را تشییع کردند. مع ذالک همین شهید داده‌ها و داغدیده ها همچنان به خدمت خود به اسلام ادامه می‌دهند.»

رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در حوزه پیشرفت‌های فرهنگی و علمی همیشه پای یک اصفهانی در میان است، ادامه داد: حوزه علمیه و دانشگاه‌های اصفهان طی این سال‌ها رشد و توسعه خوبی داشتند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید