کد خبر:2085
پ

نیک‌نفس: مقابل سپاهان به حق‌مان نرسیدیم

هافبک تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل سپاهان، گفت: اعتقاد دارم در بازی که بهتر از حریف کار کردیم شکست خوردیم و به دلیل چمن ورزشگاه که اصلا شرایط مناسبی نداشت بازی باکیفیت از دو تیم ندیدیم و به حق‌مان نرسیدیم.  زبیر نیک‌نفس در پایان دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران که با شکست […]

هافبک تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل سپاهان، گفت: اعتقاد دارم در بازی که بهتر از حریف کار کردیم شکست خوردیم و به دلیل چمن ورزشگاه که اصلا شرایط مناسبی نداشت بازی باکیفیت از دو تیم ندیدیم و به حق‌مان نرسیدیم.

 زبیر نیک‌نفس در پایان دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران که با شکست آبی‌های تهرانی همراه بود، اظهار داشت: موقعیت‌های زیادی در این بازی خلق کردیم، اما به گل دست پیدا نکردیم و در سمت مقابل تیم سپاهان با کمترین موقعیت توانست به گل برسد.

وی درباره صحنه پنالتی سپاهان گفت: فیلم بازی را که دیدیم به نظرم قبل از خطای هند مدافع ما، بازیکن حریف بر روی ارسلان مطهری خطا کرد و داور باید در این صحنه خطای سپاهان را اعلام می‌کرد. در نیمه دوم هم صحنه‌ای که شوت مهرداد محمدی به دست مدافع سپاهان خورد و داور باید برای ما اعلام هند می‌کرد.

هافبک استقلال درباره دلیل این که این تیم امشب کیفیت مورد انتظار هواداران را نداشت متذکر شد: در مسابقاتی که دو تیم بزرگ برابر هم قرار می‌گیرند معمولاً نتیجه مسابقه بر روی تک صحنه‌ها و اتفاقات رقم می‌خورد که امشب این مسئله به ضرر ما تمام شد و در بازی که حق‌مان شکست نبود نتیجه را واگذار کردیم. چمن ورزشگاه هم امشب شرایط خوبی نداشت و باعث شده بود تا بازی کیفیت لازم را نداشته باشد.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید