کد خبر:8035
پ
۱۸۸۵۷۴۲۸_۴۳۵

میزبانی پاس گرگان از تیم والیبال گیتی پسند

بنابر اعلام روابط عمومی باشگاه، تیم والیبال گیتی‌پسند فردا در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۶ در سالن امام خمینی (ره) گرگان مقابل پاس به میدان می‌رود. گیتی پسند هفته گذشته در تهران برابر سایپا به میدان رفت که با نتیجه سه بر صفر این تیم را از پیش رو برداشت و با […]

بنابر اعلام روابط عمومی باشگاه، تیم والیبال گیتی‌پسند فردا در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۶ در سالن امام خمینی (ره) گرگان مقابل پاس به میدان می‌رود.

گیتی پسند هفته گذشته در تهران برابر سایپا به میدان رفت که با نتیجه سه بر صفر این تیم را از پیش رو برداشت و با ۹ پیروزی، ۷ شکست و ۲۸ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت.

شاگردان عقیلی با پیروزی که برابر سایپا به دست آوردند خود را بعد از چند هفته از رده ششم جدول جدا کردند تا همچنان جز تیم‌ها مدعی باشند. باتوجه به هم امتیاز بودن گیتی‌پسند با تیم‌های ایفاسرام اردکان و پیکان تهران، اصفهانی‌ها نیاز به پیروزی دارند تا جایگاه خود را حفظ کنند.

تیم والیبال پاس گرگان هفته گذشته در تهران برابر پیکان به میدان رفت که با نتیجه سه بر صفر شکست خورد، این تیم درحال حاضر با ۹ پیروزی، ۷ شکست و ۲۳ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد.

دیدار رفت دو تیم نیز سه بر صفر به سود گیتی‌پسند به پایان رسید و شاگردان جوان عیسی سنگدوینی سرمربی پاس در اندیشه جبران این نتیجه در مسابقه خانگی این هفته هستند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید