کد خبر:2951
پ
۳۹۶۰۸۵۹
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان:

مقدمات برگزاری انتخابات اسفند در اصفهان فراهم شد

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: همه مقدمات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات باشکوه در اسفند ماه در استان اصفهان فراهم شده است. محمدرضا جان‌نثاری صبح یکشنبه در حاشیه هفدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شرایط برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در استان اصفهان بررسی […]

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: همه مقدمات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات باشکوه در اسفند ماه در استان اصفهان فراهم شده است.

محمدرضا جان‌نثاری صبح یکشنبه در حاشیه هفدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شرایط برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در استان اصفهان بررسی شد، اظهار داشت: فرمانداران شهرستان‌های شهرضا و دهاقان نیز در این نشست حضور داشتند و وضعیت آمادگی دو شهرستان را برای برگزاری انتخابات تشریح کردند.

وی با بیان اینکه بر اساس بررسی‌های انجام شده شاهد مشارکت و حضور قابل توجه و حداکثری مردم خواهیم بود، تصریح کرد: باتوجه به اصلاح برخی مواد قانون انتخابات، تأکید ما اجرای کامل و صحیح قانون انتخابات است در این راستا تسلط کامل بر قانون برای مجریان انتخابات ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با بیان اینکه همه مقدمات برگزاری انتخابات در استان اصفهان فراهم است، ادامه داد: در این راستا پیش بینی شعب اخذ رأی به نحوی که عموم مردم بتوانند در فرایند انتخابات به سهولت شرکت کنند فراهم شده است.

برگزاری رویدادهای مردمی در شهرستان دهاقان

همچنین علی جمشیدیان، فرماندار شهرستان دهاقان نیز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط و مواردی که برای برگزاری یک انتخابات پرشکوه نیاز است، برنامه ریزی و بخشی محقق شده و بخش دیگر نیز طبق برنامه زمانبندی مشخصی که تنظیم کرده‌ایم محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: ذیل چهار راهبردی که مقام معظم رهبری تبیین کردند، شهرستان نیز خود را مکلف و موظف می‌داند تا در همین مسیر حرکت کند.

فرماندار شهرستان دهاقان عنوان کرد: در راستای جهاد تبیین و امیدآفرینی تا دو هفته قبل از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، هر هفته در شهرستان یک رویداد بزرگ برگزار خواهد شد.

وی افزود: رویکرد این رویدادها با حضور و مشارکت مردم برنامه‌ریزی شده است تا با امیدآفرینی مشارکت خوبی را در سطح شهرستان داشته باشیم.

جمشیدیان متذکر شد: همه شعب اخذ رأی توسط کارگروه اجرایی مورد ارزیابی و بازدید قرار گرفته‌اند و نقاط ضعف و قوت بررسی شده است.

وی عنوان کرد: در خصوص مسائل حول موضوع آموزش نیز باتوجه به ابلاغ اصلاحیه قانون انتخابات، مواردی مانند قانون خوانی را برای اعضای کارگروه پیش بینی کردیم تا مُر قانون در شهرستان اجرا شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید