کد خبر:8051
پ
۱۴۰۲۰۸۱۷۰۰۰۶۸۹۶۳۸۳۵۰۵۷۰۹۳۲۷۳۰۹۶۷_۸۲۹۵۴_PhotoN

معتادان متجاهر از پایانه‌های مسافربری اصفهان جمع‌آوری شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و حضور معتادان متجاهر در پایانه‌های مسافربری خبر داد. احمد نیکبخت، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: به منظور پاسخگویی به مطالبات و نگرانی‌های مردم در خصوص خرید و فروش […]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و حضور معتادان متجاهر در پایانه‌های مسافربری خبر داد.

احمد نیکبخت، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: به منظور پاسخگویی به مطالبات و نگرانی‌های مردم در خصوص خرید و فروش و تردد معتادان متجاهر در برخی از پایانه‌های مسافربری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این خصوص طرحی ویژه در پایانه‌های مسافربری شهرستان اصفهان اجرا که نهایتاً ۵ نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.

نیکبخت ادامه داد: همچنین در این طرح ۳۸ نفر معتاد متجاهر نیز از داخل و حاشیه پایانه‌های مسافربری جمع آوری و برای نگهداری و درمان تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خاطرنشان کرد: مردم فهیم استان اصفهان می‌توانند گزارش‌های خود در خصوص فعالیت خرده فروشان مواد مخدر، حضور معتادان متجاهر و ولگرد را از طریق شماره ستاد خبری پلیس مبارزه مواد مخدر اصفهان تلفن ۲۱۸۲۵۴۶۲ در اختیار پلیس قرار دهند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید