کد خبر:2430
پ
ابراهیمی

معاون شهردار اصفهان: ایجاد تعاملات و ارتباطات نظام‌مند از اهداف نمایشگاه «فن‌نما» است

دبیر شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه فن‌نما با بیان اینکه باید به سمت ارتباطات و تعاملات راهبردی با ذی‌نفعان کلیدی حرکت کنیم، گفت: در نمایشگاه فناوری و نوآوری «فن نما» قرار است این شبکه تقویت و بهتر دیده شود تا بتوانیم این ارتباطات را قوی‌تر از قبل دنبال کنیم.  سعید ابراهیمی امروز _چهارشنبه هشتم شهریورماه_ در جمع […]

دبیر شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه فن‌نما با بیان اینکه باید به سمت ارتباطات و تعاملات راهبردی با ذی‌نفعان کلیدی حرکت کنیم، گفت: در نمایشگاه فناوری و نوآوری «فن نما» قرار است این شبکه تقویت و بهتر دیده شود تا بتوانیم این ارتباطات را قوی‌تر از قبل دنبال کنیم.

 سعید ابراهیمی امروز _چهارشنبه هشتم شهریورماه_ در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نمایشگاه «فن‌نما» اظهار کرد: یکی از رسالت‌های مهمی که در مدیریت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی دنبال می‌شود، حوزه فناوری و نوآوری است که منجر به تسریع روند فعالیت‌ها می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر در سازمان‌های دولتی و خصوصی یا غیردولتی شبیه شهرداری‌ها عنصری که می‌تواند در جهت حرکت سازمان کمک کننده باشد، نوآوری و فناوری است.

دبیر شورای سیاست گذاری نمایشگاه فن نما با بیان اینکه حوزه معاونت برنامه‌ریزی دارای یک اداره خلاقیت، همچنین اداره فناوری و ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان است، تصریح کرد: شهرداری به‌عنوان یک بازیگر بزرگ در مجموعه زیست‌بوم نوآوری و عرصه بهره‌مندی از فناوری‌های جدید، در زمینه‌های مختلف شناخته می‌شود و تلاش شهرداری اصفهان جهت استفاده نظام‌مند از این ظرفیت به همین دلیل بوده است.

وی ادامه داد: در سازمان‌ها و معاونت‌های شهرداری اعم از سازمان پارک‌ها، آتش‌نشانی و سازمان حمل‌ونقل و ترافیک با مسائلی مواجه هستیم که از طریق حوزه فناوری قابل پوشش است، از این رو طی سال‌های گذشته تلاش شده است تا از این ظرفیت به صورت نظام‌مند استفاده شود.

ابراهیمی با بیان اینکه در واقع ما باید به سمت ارتباطات و تعاملات راهبردی با ذی‌نفعان کلیدی حرکت کنیم، گفت: مهمترین این ذی‌نفعان در حال حاضر شهرک علمی تحقیقاتی است که بخش زیادی از این شرکت‌ها را پوشش می‌دهد، همچنین شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های خطرپذیر و شرکت‌های دانش‌بنیان ازجمله بخش‌هایی است که شهرداری به‌دنبال گسترش روابط با آن‌ها است؛ در نمایشگاه «فن نما» قرار است این شبکه تقویت و بهتر دیده شود تا بتوانیم این ارتباطات را قوی‌تر از گذشته دنبال کنیم.

وی اضافه کرد: نمایشگاه فن نما از دهم تا دوازدهم مهرماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی برگزار می‌شود و برنامه‌ریزی شده است تا همزمان با جایزه مصطفی به دانشمندان در این حوزه جوایزی اعطا شود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه یکی از محورهایی که برای اصفهان در سند آمایش تعریف شده، محور علم و فناوری است، گفت: سه روز پایانی نمایشگاه که همزمان با برگزاری جایزه مصطفی است، این امکان را ایجاد می‌کند تا میهمانان خارجی که در این برنامه حضور دارند از دستاوردهای فناورانه بازدید کنند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید