کد خبر:12055
پ
۱۲۳۵۲۲۵۲_۲۳۲

مدیر جدید اداره کل درآمد شهرداری اصفهان معرفی شد

نادر آخوندی از سوی شهردار اصفهان به عنوان مدیر جدید اداره کل درآمد شهرداری اصفهان معرفی شد.  علی قاسم‌زاده، شهردار اصفهان با صدور حکمی “نادر آخوندی” را به سمت مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان و مشاور شهردار در حوزه سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها منصوب کرد.  مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان و مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری […]

نادر آخوندی از سوی شهردار اصفهان به عنوان مدیر جدید اداره کل درآمد شهرداری اصفهان معرفی شد.
 علی قاسم‌زاده، شهردار اصفهان با صدور حکمی “نادر آخوندی” را به سمت مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان و مشاور شهردار در حوزه سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها منصوب کرد. 

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان و مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان از جمله سوابق آخوندی است.

پیش از این محسن گلی این مسئولیت را بر عهده داشت.

در متن حکم شهردار اصفهان خطاب به نادر آخوندی آمده است:

«با عنایت به لزوم برنامه‌ریزی و انجام اقدامات لازم جهت وصول درآمد و بررسی و مطالعه و شناسایی منابع جدید درآمدزا بنا به پیشنهاد معاون محترم مالی و اقتصادی و با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی، شما را به سمت مدیر کل درآمد شهرداری اصفهان و مشاور شهردار در حوزه سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها منصوب می‌نمایم.

در این مسیر از شما می‌خواهم در افق نگاه و اندیشه رهبر حکیم انقلاب با نگاهی تحول‌آفرین و هدفمند و هماهنگی با مدیران صف و ستاد در پیشبرد و تحقق اهداف درآمدی شهرداری همت گمارید تا اصفهان بیش از پیش شهر زندگی باشد.

امید است صرفاً رضایت خداوند متعال را در امور و تصمیم‌هایتان در نظر بگیرید و با استفاده از تجارب همکاران و هم‌اندیشی صاحب‌نظران در انجام وظایف آن اداره کل موفق و پیروز باشید.»

منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید