کد خبر:4962
پ
۱۴۰۲۰۸۱۳۰۰۰۲۴۳_Test_PhotoN

قهرمانی سپاهان در لیگ زورخانه‌ای کشور

تیم زورخانه‌ای نوجوانان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اقتدار قهرمان لیگ زورخانه‌ای مستعدین کشور شد.  هفته سوم و پایانی رقابت‌های لیگ زورخانه‌ای روزهای پنج‌شنبه ۱۱ و جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ به میزبانی باشگاه سپاهان در زورخانه امام رضا(ع) خمینی‌شهر اصفهان برگزار شد.     در این مرحله تیم‌های هیأت استان البرز، هیأت استان خوزستان، پوریای […]

تیم زورخانه‌ای نوجوانان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اقتدار قهرمان لیگ زورخانه‌ای مستعدین کشور شد.

 هفته سوم و پایانی رقابت‌های لیگ زورخانه‌ای روزهای پنج‌شنبه ۱۱ و جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ به میزبانی باشگاه سپاهان در زورخانه امام رضا(ع) خمینی‌شهر اصفهان برگزار شد.

 

 

در این مرحله تیم‌های هیأت استان البرز، هیأت استان خوزستان، پوریای ولی خمینی‌شهر و فولاد مبارکه سپاهان که از بین ۸ تیم حاضر در این رقابت‌ها به مرحله پایانی صعود کرده بودند، با هم به رقابت پرداختند.

 

 

در نهایت تیم زورخانه‌ای نوجوانان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در مصافی نفس‌گیر موفق شد با ۲۷۶ امتیاز عنوان قهرمانی لیگ زورخانه‌ای مستعدین سال ۱۴۰۲ را از آن خود کند و جام قهرمانی را در خانه بالای سر ببرد، تیم هیأت استان البرز با ۲۵۵ امتیاز مقام دوم را کسب کرد و تیم پوریای ولی خمینی‌شهر با ۱۶۵ امتیاز مقام سوم را از آن خود کرد‌.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید