کد خبر:9463
پ
۴۸۶۲۹۸۶
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان:

فرایند برگزاری انتخابات در اصفهان به خوبی در حال انجام است

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در حال حاضر این ستاد آخرین هماهنگی‌ها را با حوزه‌های انتخابیه انجام می‌دهد تا استان برای برگزاری انتخابات به حداکثر شرایط مطلوب دست یابد.  محمدرضا جان‌نثاری صبح دوشنبه در حاشیه نشست ستاد انتخابات استان اصفهان، ضمن اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در […]

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در حال حاضر این ستاد آخرین هماهنگی‌ها را با حوزه‌های انتخابیه انجام می‌دهد تا استان برای برگزاری انتخابات به حداکثر شرایط مطلوب دست یابد.

 محمدرضا جان‌نثاری صبح دوشنبه در حاشیه نشست ستاد انتخابات استان اصفهان، ضمن اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در یازدهم اسفندماه سال‌جاری، اظهار کرد: فرایند اجرای انتخابات در استان به خوبی پیش می‌رود و برنامه‌ریزی های انجام شده در حال اجرا هستند.

وی ادامه داد: از ۲۵ بهمن ماه تبلیغات کاندیدهای مجلس خبرگان رهبری آغاز شد و مصاحبه‌های نامزدهای این انتخابات از شبکه‌های ۱۵ گانه انتخابات صداوسیمای مرکز اصفهان در حال پخش است.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: همچنین در تمامی حوزه‌های انتخابیه استان اصفهان، تبلیغات توسط ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری انجام می‌شود.

جان‌نثاری خاطرنشان کرد: فرایند تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از سوم اسفندماه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر، ستاد انتخابات استان آخرین هماهنگی‌ها را با حوزه‌های انتخابیه انجام می‌دهد تا استان برای برگزاری انتخابات به حداکثر شرایط مطلوب دست یابد.

جان‌نثاری افزود: همچنین در این نشست شرایط شهرستان اردستان برای برگزاری انتخابات مورد بررسی قرار گرفت که خوشبختانه در این شهرستان نیز مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید