کد خبر:2287
پ
۱۴۰۲۰۶۰۵۰۰۰۳۳۵_Test_PhotoN

فرآیند آموزش اصلاحات قانون انتخابات به صورت استانی برگزار می‌‍شود

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان از برگزاری فرآیند آموزش اصلاحات قانون انتخابات به صورت استانی، خبر داد و بر مطالعه و توجه ویژه فرمانداران و بخشداران نسبت به اصلاحات قانون انتخابات تأکید کرد.  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مهدی سلیمانی دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان در شانزدهمین جلسه ستاد انتخابات […]

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان از برگزاری فرآیند آموزش اصلاحات قانون انتخابات به صورت استانی، خبر داد و بر مطالعه و توجه ویژه فرمانداران و بخشداران نسبت به اصلاحات قانون انتخابات تأکید کرد.

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مهدی سلیمانی دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان در شانزدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان اظهار کرد: باتوجه به اصلاح قانون انتخابات در تاریخ یک مرداد ۱۴۰۲ انجام شد و ابلاغ آن در هفته گذشته، در این جلسه تأکید شد، فرمانداران و بخشداران استان نسبت به قانون خوانی و مباحثه در خصوص اصلاحات و مفاد جدید قانون انتخابات اقدام کنند.

وی ادامه داد: در این خصوص در نظر داریم فرآیند آموزش اصلاحات قانون انتخابات را به صورت استانی برگزار کنیم.

سلیمانی به حضور فرمانداران شهرستان‌های اردستان و نطنز در جلسه اشاره کرد و گفت: با حضور فرمانداران وضعیت فعالیت‌های انتخاباتی در این دو شهرستان نیز مطرح و بررسی شد.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان افزود: تکمیل زیرساخت فیبرنوری در حوزه بخشداری‌ها با همکاری دستگاه‌های مجری به ویژه مخابرات برای اجرای فرآیند احراز هویت انتخابات در شهرستان‌های استان مورد تأکید قرار گرفت.

وی اضافه کرد: همچنین بر توسعه و تقویت حوزه فناوری و تأمین خودرو برای نقل و انتقال هیأت اجرایی انتخابات به دلیل تعدد شعب انتخابات در این دو شهرستان تأکید شد.

سلیمانی عنوان کرد: باتوجه به اینکه شرایط انتخاباتی در این دو شهرستان در حوزه فضای مجازی گسترش بیشتری از اکثر حوزه‌های انتخابیه دارد مقرر شد، تخلفات احتمالی که باعث تشنج فضای انتخاباتی می‌شود، مورد رصد قرار بگیرد تا فضای سالم و توأم با رقابت در انتخابات فراهم و از تخریب فضا و کاندیداهای انتخابات جلوگیری شود.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان خاطرنشان کرد: مجموعاً هر دو شهرستان آمادگی خوبی برای اجرای انتخابات دارند و امیدواریم بتوانند با بسترسازی مناسب فضای مشارکت را نیز تقویت کنند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید