کد خبر:4089
پ
۶۲۷۶۰۱۷۰
یک عضو جامعه روحانیت مبارز:

عملیات «طوفان الاقصی» ثابت کرد رژیم صهیونیستی رفتنی است

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عملیات طوفان الاقصی ثابت کرد رژیم صهیونیستی محو خواهد شد و همان‌طور که رهبری فرمودند تا ۲۵ سال آینده این رژیم نخواهد بود. حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر درباره عملیات حماس(طوفان الاقصی) در سرزمین‌های اشغالی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری به خوبی موضع ایران اسلامی در این باره را اعلام کردند […]

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عملیات طوفان الاقصی ثابت کرد رژیم صهیونیستی محو خواهد شد و همان‌طور که رهبری فرمودند تا ۲۵ سال آینده این رژیم نخواهد بود.

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر درباره عملیات حماس(طوفان الاقصی) در سرزمین‌های اشغالی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری به خوبی موضع ایران اسلامی در این باره را اعلام کردند و همان‌گونه که ایشان فرمودند «تمام ملت ایران و جهان اسلام باید از این حماسه نیروهای مقاومت اسلامی علیه صهیونیست‌ها حمایت کنند.»

وی افزود: همگان می‌دانند که اسرائیل غاصب بیش از ۷۰ سال است که در سرزمین‌های اشغالی دست به جنایت می‌زند و پاسخ مناسب به این جنایت‌ها داده نمی‌شد، اما نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین در یک عملیات غرورآفرین ضربات سهمگینی به دشمن صهیونیستی وارد کردند که این امر نشان می‌دهد تا چه حد این رژیم پوشالی و رفتنی است.

این عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی ثابت کرد رژیم صهیونیستی محو خواهد شد، گفت: امام راحل به خوبی فرمودند که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود. مردم ایران سال‌ها از فلسطین در عرصه‌های گوناگون حمایت کردند و برای نابودی این رژیم غاصب هر کاری که می‌توان باید انجام داد.

رهبر خاطرنشان کرد: اقتدار ملت فلسطین و نیروهای جهاد اسلامی به جهانیان نشان داده شد. اسرائیل غاصب نمی‌تواند به بقای نامشروع خود ادامه دهد و هر کشوری از کشورهای اسلامی موضعی به غیر از محو اسرائیل داشته باشد، راه را اشتباه رفته و از مسیر درست منحرف شده است.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید