کد خبر:1793
پ
۱۸۱۵۰۰۴۶_۴۷۸

عرضه مستقیم محصولات کشاورزان با همکاری شهرداری

پانزده نقطه در شهر اصفهان برای عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات کشاورزان اختصاص یافت. مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزان گفت: با سازمان تعاون روستایی و سازمان جهاد کشاورزی برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزان هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و مکان‌هایی […]

پانزده نقطه در شهر اصفهان برای عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات کشاورزان اختصاص یافت.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزان گفت: با سازمان تعاون روستایی و سازمان جهاد کشاورزی برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزان هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و مکان‌هایی را برای عرضه مستقیم پیش بینی شده است.

امیرحسین ماه آورپور افزود: در حال حاضر ۱۵ نقطه در مناطق مختلف شهر اصفهان برای عرضه بدون واسطه محصولات کشاورزان آماده شده و منتظر هستیم تا جهاد کشاورزی و سازمان تعاون روستایی لیست کشاورزان را برای ما ارسال کند.

او با بیان اینکه هیچ گونه هزینه‌ای از کشاورزان دریافت نمی‌شود، تصریح کرد: موقعیت مکان‌های پیش بینی شده مناسب است و تعداد غرفه‌ها هم قابلیت افزایش دارد.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان، خاطرنشان کرد: در فروشگاه‌های کوثر و روز بازار بعثت هم محصولات پیاز و گوجه کشاورزان با قیمت تنظیم بازار در حال عرضه است.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید