کد خبر:9480
پ
۱۷۰۹۴۳۸۹۰
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان:

طرح کالابرگ الکترونیکی ارتباطی به یارانه‌های نقدی مردم ندارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: ۱۱ قلم کالا در قالب طرح فجرانه کالا برگ الکترونیکی بین خانواده‌های دهک یک تا هفت توزیع می‌شود و این کالابرگ ارتباطی به یارانه‌های نقدی مردم ندارد. میثم مداحی، روز دوشنبه افزود: در این طرح مبلغ ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به ازای هر فرد برای […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: ۱۱ قلم کالا در قالب طرح فجرانه کالا برگ الکترونیکی بین خانواده‌های دهک یک تا هفت توزیع می‌شود و این کالابرگ ارتباطی به یارانه‌های نقدی مردم ندارد.

میثم مداحی، روز دوشنبه افزود: در این طرح مبلغ ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به ازای هر فرد برای خرید ۱۱ قلم کالای اساسی در قالب طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی شارژ شده است.

وی ادامه داد: این طرح به مدت سه ماه از هفدهم بهمن سال جاری تا هفدهم اردیبهشت سال ۱۴۰۳ اجرا می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه ۱۱ قلم کالا درقالب اجرای این طرح توزیع می‌شود، اظهار داشت: این کالاها در فروشگاه‌های متصل به طرح کالابرگ الکترونیکی توزیع می‌شود و کد دستوری #۱۴۶۳*۵۰۰* و برنامه کاربردی شما میزان اعتبار کالابرگ را برای کالا برگ به سرپرستان خانوار نشان می‌دهد.

وی اضافه کرد: این اعتبار، هفدهم بهمن ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار مشمول طرح تخصیص پیدا کرده و افراد واجد شرایط تا پایان هر دوره و حداکثر در سه ماه آینده می‌توانند با مراجعه با فروشگاه‌های مجاز نسبت به خرید اقدام کنند.

مداحی خاطرنشان کرد: شهروندان نگرانی از بابت محدویت زمانی در استفاده از این طرح نداشته باشند و تا هفدهم هر ماه فرصت دارند که با مراجعه به فروشگاه‌های مجاز نسبت به خرید اقلام اقدام کنند.

وی بیان کرد: پس از اعلان اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی تصور اینکه طرح محدود به هفدهم بهمن و یا دهه فجر است، موجب بروز ازدحام در برابر برخی فروشگاه‌ها و سردرگمی برخی شهروندان شده است که انتظار می‌رود سرپرستان خانوار بدون نگرانی و در زمانی مناسب نسبت به خرید کالاهای اساسی مورد نیاز خود اقدام کنند.

 

 اقلام مشمول مرحله جدید طرح خرید کالابرگ الکترونیکی در جدول فوق شرح داده شده است.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید